50m2 1. Sezon Ne Zaman? 50m2 Konusu

Netflix Türkiye’nin yeni orijinal dizisi 50m2 1. Sezon Ne Zaman? Burak Aksak’ın yazdığı Netflix Türkiye’nin yeni komedi dizisi 50m2 konusu ve 1. Sezon tarihi.

Türk dizi ve filmlerinin tüm Dünya’ya ulaşmasına müthiş bir katkı sağlayan Netflix Türkiye 2021’de bomba gibi geliyor. 2021 yılında da Türkiye yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Netflix Türkiye, yeni yılın ilk orijinal yapımı 50m2’yi duyurdu. Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı ve Selçuk Aydemir’in yönetmen koltuğunda oturduğu komedi ve dram türündeki 50m2 1. Sezon Ne Zaman? 50m2 konusu merak ediliyor.

50m2 1. Sezon Ne Zaman 50m2 Konusu

50m2 1. Sezon Ne Zaman?

Netflix Türkiye’nin 2021 yılında ki ilk orijinal dizisi 50m2, 27 Ocak 2021‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

50m2 Konusu

Patronu için pis işler yapan Gölge, yer altı aleminin tetikçisidir. Hayatını pis işler yaparak kazanan Gölge, babası gibi gördüğü bir adamın ihanetine uğradıktan kendini sonra saklandığı 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Mahalle sakinlerinin onu yeni vefat eden terzinin oğlu zannedince yepyeni bir kimliğe bürünmeye karar verir. Terzinin oğlu gibi davranan Gölge zaman geçtikçe kendi kimliğine dair sırları keşfederek bambaşka bir insana dönüşecektir.

50m2 Netflix

50m2 Oyuncuları

Engin Öztürk’ün başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Engin Öztürk (Gölge), Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Murat Kılıç, Özgür Emre Yıldırım, Hasan Yalnızoğlu, Tuğçe Karabacak, Gaye Gürsel, Yiğit Kirazcı, Tuncay Beyazıt, Cansu Dağdelen.

Sezonu 8 bölümden oluşacak 50m2 dizisinin senaryosu Burak Aksak imzası taşıyor, dizinin yönetmen koltuğunda ise Selçuk Aydemir oturuyor.

Netflix Türkiye yeni orijinal dizisi 50m2 1. Sezon fragmanı Youtube’da yayınlandı. 50m2 dizisi 27 Ocak’ta Netflix’te 192 ülkede aynı anda yayına girecek.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.

son yazılar

ESA Open Fire All Stars Ertelendi

ESA Open Fire All Stars'a katılacak 8 takımın 3'ünde COVID semptomlarının görülmesi 2 oyuncuya COVID…

10 saat ago

125.000 TL Ödüllü ESA Open Fire All Stars Başlıyor!

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katılacağı ESA Open Fire All Stars 2-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. 2-3-4-5-6…

22 saat ago

Fortnite Plazma Topu nerede bulunur?

7. Sezon ile Fortnite'a plazma topu adında yepyeni bir silah eklendi. Geniş alanları yok edebileceğiniz…

6 gün ago

ESL, Gaming Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor

Dünya'nın en büyük espor turnuva organizatörü ESL, The Gamig Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor.…

6 gün ago

Upgrade Benzeri En iyi Filmler

Son yılların başarılı bilim kurgu filmi Upgrade'i sevenlere Upgrade benzeri en iyi filmler listesi hazırladık.…

6 gün ago

En iyi ücretsiz VPN servisleri 2021

İnternetinizde ki sınırları ortan kaldırmak istiyor ve hangi VPN servisini kullanacağınızı bilmiyorsanız En iyi ücretsiz…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.