50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

Netflix Türkiye’nin yeni popüler dizisi 50M2 2. sezon ne zaman çıkacak? Burak Aksak’ın yazdığı Selçuk Aydemir’in yönettiği 50m2 şimdi Netflix’te.

Türkiye’de yatırımlarını yeni yılda da sürdürmek isteyen Netflix, 2021 yılında yayınlayacağı içerikleri geçtiğimiz haftalarda tanıtmıştı. Yeni yılın beklenen dizisi 50m2 geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği 50m2 izleyici tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Diziyi bir solukta bitiren izleyicilerin aklındaki soru ise 50m2 2. sezon ne zaman çıkacak?

50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

27 Ocak 2021’de Netflix’te yerini alan 50M2 dizisi için henüz Netflix resmi bir açıklama yapmadı. 2. Sezonun gelip gelmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor. 50M2 2. sezon ile ilgili resmi bir açıklama yapıldığında yazımı güncelleyeceğim.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi projelerden tanıdığımız Selçuk Aydemir üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız Bura Aksak imzası taşıyor.

50M2 Konusu

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin konusu ise şöyle: Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler bambaşka bir hal alır. Gölge, kendini farklı kimlikle küçük bir mahallede bulur.

Engin Öztürk’ün başrolünü üstlendiği (Gölge) dizide Aybüke Pusat (Dilara), Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Murat Kılıç, Gaye Gürsel, Yiğit Kirazcı ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

Kaçıranlar için resmi fragman

Sinema haberleri wuudia’da.

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

44 dakika ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

24 saat ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

3 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

4 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

5 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

7 gün ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.