Agents of S.H.I.E.L.D. 7.Sezon 7.Bölüm İncelemesi

13 Bölümlük 7. Sezonuyla final yapmaya hazırlanan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. 7.Sezon 7.Bölüm İncelemesi.

6. Bölümde Deke ve Mack 1982 yılında mahsur kalmıştı. Ailesinin ölümüyle duygusal anlamda çöküntü yaşayan Mack bir süre çocukluğunu geçirdiği evde inzivaya çekilir. Deke onunla iletişim kurmaya çalışsa da çabaları boşadır.

Geçen bölüm Coulson kendini ve chronicomları havaya uçurmuştu. 1982 yılında bir bilgisayar tamircisi dükkanına gelen bir müşterisinin bilgisayarını tamir etmek isterken bilgisayarı çalıştırdığında garip şeyler olmaya başlar ve ekranda “bana yardım eder misin?” yazısı belirir. Bir süre bekleyen tamirci bu soruya evet şeklinde yanıt vererek Sibyl’in talimatlarını bir bir yerine getirmeye başlar. Mack, Deke ile ayrılışından sonra ilk kez onu ziyarete gelen Deke’i kapı dışarı etmiş ve daha sonraki ziyaretlerinde ise onunla hiç konuşmamış, kapıyı bile açmamıştır. Tüm bunlara rağmen Deke her seferinde onu ziyarete gelerek kapıyı tıklatmış ve ona seslenmiştir. Tamirci, Sibyl’in talimatlarını yerine getirerek onun için bir robot hazırlayarak Sibyl’i teneke bedenine kavuşturmuştur. Son ziyaretinde kapının altından “önemli” notu bırakan Deke, Mack’i bir mekana çağırır. Kalabalığın arasında Deke’i ararken duydukları ve gördükleri sırasında Mack şaşkına döner. Deke bu kez gelecekten şarkıları çalmış ve kendine bir ün yaratmıştır. Deke aslında tüm bunların gizlenmek amacıyla olduğunu ve onun yokluğunda bir ekip oluşturduğunu Mack’e anlatır. Deke, patlamada bedeninin kaybeden Coulson’ı kısıtlı kaynaklarla geri döndürmeyi başarmış. Gördüğü ekip karşısında oldukça olumsuz düşünen Mack, Deke ile küçük bir tartışmanın ardından oradan ayrılır. Tamircinin Sibyl’in talitmatlarını uyup ona teneke bir beden yaratmasından sonra Sibyl’de başka tenekeler yaparak kendi ekibini geliştirmiştir. Sayıca arttıktan sonra üsse gelen tenekeler ihtiyaçları olan şeyi ararken bir yandan da karşılarına çıkan herkesi doğrarlar.

Agents of SHIELD 7 Sezon 7 Bölüm İncelemesi

Mack üsten ayrılırken ekibin yeni üyesi R. Gross onunla konuşmak için yanına geldiği sırada robotlardan biri onlara ateş etmeye başlar. Mack gitmekten vazgeçip en başta olması gerektiği gibi ekiple kalarak tenekeleri temizlemek için plan yaparlar. Ekibin zorlu teneke karşılaşmasından sonra May ve Yo-yo onlar için geri dönmüştür. Ancak Sibyl zaman akışını almayı başarmıştır. Som sahnede gördüğümüz Nathaniel belli ki geçen bölüm Daisy’nin güçlerinden kurtulmayı başarmış.

Agents of SHEILD diğer bölüm incelemeleri için tıklayın.

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

37 dakika ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

23 saat ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

3 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

4 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

5 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

7 gün ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.