Agents of SHIELD 7. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

Hayranlarının uzun süredir beklediği Agents of SHIELD 7. Sezonu çıktı. İşte Agents of SHIELD 7. Sezon 2. Bölüm İncelemesi.

Polisleri atlatan Freddy, Deke ve Mack kıyafetlerini değiştirdikleri sırada Freddy şişelerden birine serumu saklar “The future is gonna be mine.”. Bir süredir uykuda olan ajan May uyanır. Koenig’in mekanına yaralı bir kadınla gelen Coulson ve Daisy’nin yardımına Simmons ve Yo-yo koşarak yaralı kadını tedavi etmek için hemen iş başına koyulurlar. Daha önce Deke ve Mack’e ulaşamayan Coulson telsizden Enoch ile bağlantı kurarak onlara ulaşmasını ister. Enoch’un da onlara verecek bir haberi vardır. May uyandı. Enoch, May’i uyutmak için elinde tuttuğu iğne ile May’e hamle yapacak iken Süvari May birkaç küçük hamle de iğneyi Enoch’a saplamayı başarır.

Teslimat noktasından 800 metre uzaklıktaki tren raylarının hemen yanına içkileri indiren Deke ve Mack, Freddy’i yalnız bırakmamak konusunda ısrarcıdır. Henüz onun gerçek kimliğini ve ne taşıdıklarını bilmeyen Mack ve Deke yakında gerçeği öğrenecektir. Bu sırada Koenig’in mekanında bulunan diğer ajanlar polis kılığındaki Chronicomların gelmesiyle saklanmak zorunda kalırlar. Kurtardıkları kadından çıkardıkları kurşunun barda ki bardakta kaldığını fark eden Koenig hızlı bir hamle yaparak hem bardaktaki alkolü hem de kurşunu mideye indiriverir. Ofisin arka bölmesinde gizli bir yerde saklanan ajanlar, kurtardıkları kadının uyanıp ses çıkarması ile gitmek üzere olan chronicomların dikkatlerini tekrar içeriye çekerler. Son anda gelen haberle Freddy’nin yerini öğrenen polisler mekanı terk ederler. Uyanan kadını hızlı bir sorguya çekmeye çalışırken Simmons kadının pasaportunu incelerken bir şey fark eder. Kadının ayakkabısında yeşil bir sıvı vardır ve pasaportta gördüklerini de birleştiren Simmons teslimatın ne olduğunu anlar. Süper asker serumu. Trene atlayıp teslimat noktasına ilerleyen Deke ve Mack gerçekte teslimatın ne olduğunu öğrenmeye çalışmaya devam eder. Freddy uyurken şişeleri kontrol etmeye başlayan Mack ve Deke telsizden gelen ses ile Freddy’e yakalanır. Freddy’nin yerini öğrenmeye çalışan Coulson ve Daisy’nin yardımına Koenigh koşar ancak tek bir şartı vardır . Onun da gelmesine izin vermek zorundadırlar. Bu şartı kabul eden ajanlar hemen yola çıkarlar.

Agents of SHIELD 7. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

Bir tarafta ekibine yardım etmek isteyen May ve diğer tarafta ise gitmesine izin vermeyen Enoch. Enoch’u sert bir şekilde döven May, onu yaralar ve Coulson’ın gelmesiyle duraksar. Ancak onu gördüğüne hiç şaşırmamıştır. Hala teslimat noktasına varamayan ekip, zaman penceresinin açıldığını öğrenir ve artık daha fazla zamanları yoktur. Telsizden Deke ile konuşan Daisy, Deke’in silahı olduğunu öğrenir ve ona Freddy’i vurmasını söyler. Freddy şişeleri teslimat noktasında Mack’e gösterirken Mack şişenin içindeki yeşil serumu fark eder. Freddy’nin gerçek kimliğini Daisy’den öğrenen Deke bu bilgiyi Mack ile de paylaşır ve taşların yerine oturmasını sağlar. Silahını Freddy’e doğrultan Deke daha sonra vazgeçer ve Chronicomların baskınına uğrarlar. Chronicomlar ve SHEILD arasında sıkı mücadeleden faydalanan Freddy kaçmıştır. Onun peşinden giden Koenig her ne kadar durdurmaya çalışsa da başarısız olur ve yaralanır. Vakit daralırken Enoch, Koenig’in peşinden gider ancak zamanı yoktur. Gemiye Enoch hariç herkes binmiştir. Kapıyı kapatmak için düğmeye basan Simmons ve diğerleri Enoch’un koşarak geldiğini görürler biraz bağırışın ardından hepsi kaybolur ve Enoch 1931’de kalmıştır. Daha önce bıraktığı Koenig’in yanına giden Enoch artık Koenig’in mekanında çalışmaya başlamıştır. Bu müthiş bir arkadaşlığın başlangıcıdır.

Diğer Agents of SHEILD incelemeleri için bizi takip edin.

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

4 saat ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

1 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.