Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant’ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl kullanacağınızı bu rehberimde anlatıyorum.

Biomutant yükseltme tezgahı yerleri

Oyunda yükseltme tezgahları haritanın her yerine dağılmıştır. Yükseltme tezgahlarını ekipmanlarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Bir yükseltme tezgahı bulmak için gökyüzündeki dev sıcak hava balonlarına bakmanız yeterli. Tüm yükseltme tezgahları bu balonların üzerinde bulunur. Kilometrelerce öteden görebilirsiniz sadece yukarı bakmanız yeterli.

Kabilelerin yerleşkelerinde mutlaka bir tane tezgah göreceksiniz. Oyunda yükseltme tezgahları genelde hızlı seyahat noktalarının oldukça yakınında bulunur. Kolayca bulabilir ve seyaahat edebilirisiniz.

Mutlaka okuyun: Yeni başlayanlar için Biomutant rehberi

Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant yükseltme tezgahı nasıl kullanılır?

Oyunda iki farklı yükseltme tezgahı bulunuyor. Bir tanesini silahlarınız için diğerini de zırhınız için kullanabileceksiniz. Genellikle her iki tezgah yan yana bulunur.

Geliştirmek istediğiniz ekipmanı seçin. İyileştirme için iki seçenek göreceksiniz. Biri “Kalite” seviyesini diğeri ise “Malzeme” seviyesini iyileştirecektir. Sonunda, bu özelliklerin her ikisi de ekipmanın genel gücüne katkıda bulunacaktır. Silahlar için hasarı iyileştirecek ve zırh için zırh sınıfını iyileştirecek.

Kaliteyi ve malzemeyi yalnızca belirli bir noktaya kadar yükseltebilirsiniz. Bir ekipmanı her yükseltmek istediğinizde bir miktar harcama yapmak zorunda kalacaksınız. Bu miktar yükseltmek istediğiniz ekipmanın seviyesine göre değişmektedir.

Mutlaka okuyun: Biomutant sınıf rehberi

Oyun haberleri

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.