Cobra Kai 4. Sezon Çekimleri Başlıyor

80’li yılların Karate Kid film serisine dayanan Netflix dizisi Cobra Kai‘nin 4. sezon çekimleri başlıyor. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso Dojo hikayelerine devam ediyor.

Karate Kid serisinin oyuncuları Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso yıllar sonra hikayelerine devam etmek için tekrar kamera karşısına geçtiler. İlk iki sezonu Youtube’da yayınlanan daha sonra Netflix’in araya girerek dizinin haklarını almasıyla üçüncü sezonu Netflix‘te yayınlanmıştı. Karate Kid serisinin üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen popülerliğini hiç kaybetmedi. Hatta öyleki Netflix’te yayınlanan üçüncü sezon Netflix Orijinal dizisi Bridgerton’dan daha çok izleyiciye sahipti.

Cobra Kai 3. sezonu Ocak 2021’de Netflix’te yerini aldı. Uzun süre listelerin tepesinde yerini koruyan dizide Daniel ve Johnny, All-Valley turnuvasında Cobra Kai’yi kesin olarak ortadan kaldırmak için güçlerini birleştirdi. Netflix hızlı karar alıp dizinin 4. sezonuna onay verdiği için serinin devam edip etmeyeceğine artık merak etmemize gerek yok.

Cobra Kai 4. Sezon Çekimleri Başlıyor

Cobra Kai resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Eğitim için daha fazla zaman yok. 4. Sezon çekimleri resmen başladı.” açıklamasına yer verildi. Paylaşımda ise 4. sezon 1. bölüm senaryosuna yer verildi. İlk bölümün adı ise “Let’s Begin”.

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

11 saat ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

1 gün ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

3 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

5 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

5 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.