Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman? Youtube’dan Netflix’e transfer olan Cobra Kai dizisinin üçüncü sezonu 1 Ocak’ta yayınlandı. Sezonu bitirenlerin merak ettiği soru 4. Sezon Ne Zaman?

80’li yılların sevilen film serisi Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, başarılı birinci ve ikinci sezonun ardından geçen yaz Netflix tarafından satın alınmıştı. Üçüncü sezon için uzun bir süre bekleyen seyirci 10 bölümden oluşan sezonu bir çırpıda tüketti şimdi ise akıllarda ki soru sezon ne zaman?

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai 4. Sezon

Cobra Kai izleyicilerini sevindirecek bir haberimiz var. Basında yer alan bilgilere göre Cobra Kai’nin 5 hatta 6’ncı sezonu bile gelebilir. Netflix dizinin dördüncü sezonuna Ekim ayında onay verdi.

3. Sezon için “bu ne ya” diyenler olmuş olabilir. Bence üçüncü sezonda 4. Sezon için güzel bir alt yapı oluşturuldu ve karakterlerin geçmişlerine inerek çeşitli bilgiler edindik. Dördüncü sezonda; birbirleriyle anlaşamayan, birbirlerinden hoşlanmayan Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso’nun omuz omuza verip Kreese ile mücadelelerine tanık olacağız.

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai serisinin senaristi, yönetmeni ve yaratıcılarından biri olan Jon Hurwitz, Twitter hesabında Ekim ayının son haftasında dördüncü sezon senaryosunun tamamlandığı duyurdu.

“4. Sezon yazarlar odasının son günü.”

Jon Hurwitz bir başka paylaşımında ise çekimlere en erken 2021’in ilk aylarında başlayabileceklerini ve takvimin COVID-19’un seyrine göre değişebileceğini açıklamış Aynı paylaşıma takipçisinden gelen “4. sezon ne zaman çıkacak” sorusuna Hurwitz şu şekilde cevap verdi:

“4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl sonra çıkacağını düşünürdüm.” şeklinde cevapladı.

Cobra Kai 4. Sezon Oyuncuları

Daniel LaRusso, Johnny Lawrence, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Martin Kove. Son olarak hatırlarsanız Kreese birine telefon ediyordu o kişi Karate Kid Part III’ün kötü adamı Terry Silver’a benziyor. Dördüncü sezonda onu da görebiliriz.

Üçüncü sezon hakkında düşündüklerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

  • 1 sene daha beklicez yani 10 bölüm ne ya dün başladım az önce bitirdim

    • 10 bölümü bir çırpıda izledik şimdi sırada yeni sezon için uzun bir bekleyiş var.

    • 3.sezon için 1 yıl bekledim ve 10 bölümden oluşan 40 dk Lik bölümler yayınladılar 4 saate bitti ve 1 yıl daha beklememizi istiyorlar bence bu yıl 2 veya 3 aya çıkmalı...

    • "1 ay 15 gün " olduğuna emin misiniz? Kaynak yazar mısınız? İçeriği güncelleyelim ona göre.

son yazılar

BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak

CS:GO turnuva organizatörü BLAST Premier, Fall Finals'in23-28 Kasım'da LAN olarak oynanacağını duyurdu. Turnuva 12.000 izleyicinin…

12 dakika ago

VALORANT Ajan 16 Hakkında Her Şey

Valorant'ın merakla beklenen 3. Bölümüne sayılı günler kala yeni Ajan 16 hakkında bilinen her şeyi…

23 saat ago

VALORANT iade nasıl yapılır?

Riot Games, düzenli olarak VALORANT'a kozmetik içerikler getirmeye devam ediyor. Satın aldığınız VALORANT'ta skin veya…

5 gün ago

VALORANT Şenlik Kartları Nasıl Alınır?

Riot Games, Onur haftası kutlamaları için VALORANT'a şenlik kartlarını ekledi. Adım adım VALORANT şenlik kartları…

2 hafta ago

Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant'ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl…

2 hafta ago

VALORANT Duality Kart Nasıl Alınır?

Dün oynanan final karşılaşmaları sırasında VALORANT geliştirici ekibi Duality (yansımalar) kartını tanıttı. VALORANT Duality kartına…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.