Cyberpunk 2077 Dream On Görevi

Cyberpunk 2077 Dream On görevi nde Peralez’in dairesini nasıl incelenir? Adım adım Dream On görevini anlattık.

Cyberpunk 2077 Dream On görevi, politika içerdiği için oyundaki en ilginç görevlerden biridir. Jefferson ve Elizabeth Peralez’in dairesine nasıl girdiklerini ve neler olduğunu anlamanız gerekiyor. Adım adım Dream On görevi rehberi hazırladık.

Cyberpunk 2077 Dream On Görevi

Jefferson’dan telefon aldığınızda, daireye gidin ve Peralez’in söyleyeceklerini dinleyin. Daha sonra Elizabeth, görev başladığı zaman daireyi size göstermeyi teklif edecek.

Neler olduğunu anlamak için mümkün olan her şeyi taramanız ve tüm daireyi araştırmanız gerekecek. Özellikle dikkat etmeniz gereken birkaç şeyi sizin için listeleyelim.

Cyberpunk 2077 Dream On Görevi
  • Üst katta, uzun kanepe ve masanın önündeki devasa gri ekranı tarayın. Akıllı camdan yapılmıştır. 10 seviye üzeri Teknik Yeteneğe sahipseniz kolayca halledebilirsiniz.
  • Akıllı cam ekranın solunda iki adet ahşap kapı bulunmaktadır. 7 seviyeden fazla Vücut özelliğiniz varsa, sağdakini açmak için zorlayabilirsiniz.
  • Bu, alt kattaki güvenlik odasındaki bilgisayar aracılığıyla da açılabilir. Diğer bilgisayar için mesajlardaki erişim kodunu kullanın (bulamadıysanız 6709), ardından kapının kilidini açmak için Yerel Ağ sekmesine gidin.
  • Gizli güvenlik odası ortaya çıkacaktır. Peralez’leri gözetleyen Saha Temsilcileri arasındaki mesajları okumak için masanın üzerindeki bilgisayarla etkileşim kurun, ardından arkanızı dönün ve odadaki devasa bilgisayarı tarayın.
  • Merdiven ile çatıya tırmanın ve alıcı-vericiye giden kabloları takip edin. Uzaktaki devasa alıcıyı tarayın. Sonra da Elizabeth ile konuşun.

Daireyi incelemeyi bitirdikten sonra, binayı terk edin, aracınıza atlayın ve gözetleme minibüsünün peşinden gidin. Varış noktasında düşmanları öldürün ver Minibüsün ağına erişin.

Güvenlik firmasının artık ne yaptığını biliyorsunuz. Ellerinde Jefferson ve Elizabeth hakkında detaylı biyolojik profiller mevcut. Onları arayın ve gerçeği anlatın. Sonra da onlarla buluşmak için Ramen dükkanına gidin.

Elizabeth, Jefferson’da gördüğü davranış değişiklikleri sayesinde dairesinde bir şeylerin ters gittiğine dair bir şeyler bildiğini size itiraf edecek. Biri onu arayarak Jefferson’a hiçbir şey söylememesini, çünkü hayatlarının alt üst olabileceğini söyledi.

Jefferson güvenlik firmasının belediye başkanlığı seçimlerinde rakibi Holt için casusluk yaptığını söylüyor. Jefferson’a gerçeği mi söylüyorsun yoksa Elizabeth’in yalanına sadık mı kalacaksın?

Jefferson’la konuşmak için parka gidin. Ancak oraya varmadan önce bilinmeyen kişi sizi arayacak. Jefferson’a olayların Holt ile hiçbir ilgisi olmadığını ve beyninin yıkandığını ya da Elizabeth’in olaylar versiyonuna ekleyeceğiniz hiçbir şeyin olmadığını söyleyebilirsiniz.

Hangisinin doğru olduğunu bilmiyoruz. Çünkü Peralez’ler ile olan maceranız burada son buluyor.

Cyberpunk 2077 rehber serisinin devamı için takip etmeyi unutmayın.

Diğer rehber: Cyberpunk 2077 İlişki Rehberi

son yazılar

ESA Open Fire Last Call Turnuvası Başlıyor

ESA Esports, Türkiye espor tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen "OPEN FIRE" turnuva serisini, toplam 100.000TL’lik…

1 hafta ago

Forza Horizon 5 Araba Alıp Satma

Serinin heyecanla beklenen oyunu Forza Horizon 5'te araba alıp satarak hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.…

3 hafta ago

Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma

Forza Horizon 5'te en iyi arabalara sahip olabilmek için hızlı para kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Meksika'nın…

3 hafta ago

VALORANT Ajan Chamber’ın Yetenekleri Belli Oldu

Kısa bir süre önce tanıtılan VALORANT'ın yeni sentinel ajanı Chamber'ın yetenekleri belli oldu. Merakla beklenen…

4 hafta ago

Roblox Anime Fighting Simulator Kodları (Kasım 2021)

Kasım 2021 için popüler oyun platformu Roblox'da Anime Fighting Simulator kodları paylaşıldı. Anime Fighting promosyon…

4 hafta ago

Roblox Promo Kodları Kasım 2021

Popüler oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları kasım 2021 güncel listesi.…

4 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.