Cyberpunk 2077 Gizli Son Nasıl Açılır?

Cyberpunk 2077 Gizli Son Nasıl Açılır? Cyberpunk 2077 hikayenizin heyecan verici gizli sonunu nasıl açacağınız anlatıyoruz.

Çok sayıda gizli sona sahip olan Cyberpunk 2077’de hikayenin sonunu görebilmek için özel kararlar vermeniz gerekiyor. Spoiler içeren bu rehberimizde Cyberpunk 2077’nin gizli sonunun kilidini nasıl açacağınızı anlatıyoruz.

Cyberpunk 2077 Gizli Son Nasıl Açılır?

Hikayenin gizli sonuna yaklaşmadan önce Johnny Silverhand ile iyi bir ilişkiniz olacak. Oyunun önemli noktalarında, Johnny Silverhand ile ilişkinizi geliştiren ve onu bir arkadaşlığa dönüştüren seçeneği – yani mezarlık sahnesini ve verilen her fırsatta V’nin vücudunu ele geçirmesine izin vermekten bahsediyoruz – seçmeniz gerekecek.

Cyberpunk 2077 Gizli Son Nasıl Açılır

Johnny Silverhand ile olan arkadaşlığınızın seviyesi yeterince yükseldiğinde Cyberpunk 2077 sonunun kilidi açılacak. Bunu Johnny ile çatıda ki Nocture OP55N1 görevine kadar yapmaya devam edin. Sonrası için adımları takip etmeniz gerekecek.

  • Johnny’nin Rogue ile gitmesine izin veren bitiş seçeneğini seçin
  • Bir sonraki diyalog seçeneğinde (“bunu dinlenmeye bırak” veya Johnny’ye ‘bir dakikaya ihtiyacın olduğunu’ söyleme seçeneğinin olduğu yerde) sadece bekle.
  • Silahlar ve haplar arasında bakmaya devam et sonunda alternatif bir seçenek sunacak. Asaka’ya yalnız gitmeti teklif ettiği bir intihar seçeneği.

Bu Cyberpunk 2077 gizli sonu daha sonra sona erecek ve herhangi bir kayıp vermeyeceğiniz tek kapanış görevini bu. Bu son için inanılmaz derecede yüksek seviyeli olmanızı gerektirecek bir seçenek.

Önceki rehber: Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Nasıl Kullanılır? Diğer Cyberpunk 2077 içerikleri için Rehber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

2 saat ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

1 gün ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

3 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

4 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

5 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.