Cyberpunk 2077 Hideo Kojima nerede bulunur?

Cyberpunk 2077‘de video oyun tasarımcısı Hideo Kojima nerede bulunur? Cyberpunk 2077 Night City’de Hideo Kojima cameo’su bulabilirsiniz.

Cyberpunk 2077’de Death Stranding ve Metal Gear oyunlarından iyi tanıdığımız Hideo Kojima’ya yer verilmiş. Japon video oyunu tasarımcısı Hideo Kojima ilk kez oyunun açılış sahnesinde karşımıza çıkıyor. Ancak onu hemen göremiyoruz. Kojima’yı görebilmek için ilk önce tamamlamamız gereken bazı görevler var. Ayrıca takip edeceğimiz bu yolun sonunda Death Stranding oyununa ait bir de paskalya yumurtası bulacağız.

Cyberpunk 2077 Hideo Kojima nerede bulunur?

Cyberpunk 2077 Hideo Kojima nerede bulunur

Hideo Kojima ilk kez oyunun açılış sahnesinde yer alıyoruz ancak kendisini hemen göremiyoruz. En baştaki seçimlerimiz onu görmemize engel değil. Fakat The Heist veya Soygun görevinde seçimlerimiz hikayeyi etkiliyor.

Soygun görevi sırasında, planladığınız büyük bir işe hazırlanmak için Jackie ile bir otele yerleşeceksiniz. Otele girdikten sonra etrafa bakma ya da doğrudan odanıza gitme seçeneği açılmadan önce Jackie’yi bir süre takip etmeniz gerekiyor.

Bir süre dolaştıktan sonra odanıza gitmek yerine barda oturmayı tercih etmelisiniz. Bara giriş yaptığınızda etrafta biraz dolaşın, Hideo Kojima’yı göreceksiniz. İlk başta onu tanımayabilirsiniz. Çünkü Kojima oyunda farklı bir isimle yer alıyor. Oshima.

Ona yaklaştığınızda braindance ile ilgili bir şeyler söylediğini duyacaksınız. Konuşması bittikten sonra ona merhaba diyebilirsiniz.

Bu karşılaşmadan sonra oyunda tekrar onu göremeyeceksiniz. Eğer barda dolaşmak yerine doğrudan odanıza giderseniz bu şansı kaçırırsınız.

Cyberpunk 2077 Death Stranding Paskalya yumurtası

Cyberpunk 2077 Death Stranding Paskalya yumurtası

Death Stranding Paskalya yumurtasını bulabilmek için ilk önce Dedektif River Ward ile tanışmış olmalısınız. River Ward, bir süre sonra sizden seri katili araştırmak için yardım isteyecek. Av görevinin bir parçası olan bu araştırmada bir kliniği ziyaret edeceksiniz. Klinikte BB’ye bakan iki tane dev robot olan bir odayı dolaşacaksınız.

Biraz daha yakınlaşırsanız bilgi ekranında “rahim koşullarını simüle eden” bir cihaz olduğunu ve “BB’nin ömrünü korumak ve BT’leri tespit etmek” için kullanıldığını göreceksiniz.

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.