Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma

Cyberpunk 2077’de implantlarınız ve silahlarınız için bolca paraya ihtiyacınız olacak. Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma rehberi. Nasıl Para kazanılır?

Eddies veya Eurodolar bu oyundaki para birimimiz. Silahlarınızı geliştirmek ve implantlarınız için bolca paraya ihtiyaç duyacaksınız. Cyberpunk 2077’de bolca para oyunda hızlı ilerlemenizi sağlar. İşte Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma taktikleri.

Cyberpunk 2077’de nasıl para kazanılır?

Yan görevler yapın

Night City’yi keşfe çıktığınızda etrafta Fixer‘ların olduğunu göreceksiniz. Fixer’ların ne olduğunu bilmeyenler için şöyle özetleyebilirim. Oyunda karborsa ticareti yapanlar Fixer olarak adlandırılıyor.

Bu kişiler ile iletişim kurduğunuzda size bir anlaşma sunarlar. Anlaşma gereği sizden mal çalmanız veya birini ortadan kaldırmanız istenir. Ayrıca Fixer’lar ile iş yapmanız size paranın yanında sokak kredisi de kazandıracaktı.

Ayrıca AI taksi hizmeti Delamain ile çalışarak Night City’de kaybolan araçları bularak para kazanabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma

Yağmalayın

Haritada dolaşırken girdiğiniz çıktığınız her yerden bir şeyler yağmalayın. Cesetlerden de yağmalayabilirsiniz. Bir eşyaya yaklaştığınızda onun detaylarını gösteren küçük bir kutucuk çıkacak orayı inceleyerek bulduğunuz şeyleri olabilirsiniz. Ancak özellikle aramanız gereken şey ise mücevherler. Çünkü onlar iyi para ediyor.

Hackleyin

Hack becerinizi konuşturmanız gereken bu taktikte etraftaki teknolojileri ele geçirebilirsiniz. Hack becerinize bağlı olarak ele geçirdiğiniz bilgisayarlardan para çalabilirsiniz.

Eşyalarınızı satın

Düşmanları etkisiz hale getirdikten sonra onların ceplerini iyice karıştırarak çeşitli eşyalar bulabilirsiniz. Silahlarını ve kıyafetlerini alarak daha sonra satmak için envanterinizde tutabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Karakter Oluşturma Rehberi

son yazılar

ESA Open Fire All Stars Ertelendi

ESA Open Fire All Stars'a katılacak 8 takımın 3'ünde COVID semptomlarının görülmesi 2 oyuncuya COVID…

22 saat ago

125.000 TL Ödüllü ESA Open Fire All Stars Başlıyor!

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katılacağı ESA Open Fire All Stars 2-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. 2-3-4-5-6…

1 gün ago

Fortnite Plazma Topu nerede bulunur?

7. Sezon ile Fortnite'a plazma topu adında yepyeni bir silah eklendi. Geniş alanları yok edebileceğiniz…

6 gün ago

ESL, Gaming Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor

Dünya'nın en büyük espor turnuva organizatörü ESL, The Gamig Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor.…

7 gün ago

Upgrade Benzeri En iyi Filmler

Son yılların başarılı bilim kurgu filmi Upgrade'i sevenlere Upgrade benzeri en iyi filmler listesi hazırladık.…

7 gün ago

En iyi ücretsiz VPN servisleri 2021

İnternetinizde ki sınırları ortan kaldırmak istiyor ve hangi VPN servisini kullanacağınızı bilmiyorsanız En iyi ücretsiz…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.