Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma

Cyberpunk 2077’de implantlarınız ve silahlarınız için bolca paraya ihtiyacınız olacak. Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma rehberi. Nasıl Para kazanılır?

Eddies veya Eurodolar bu oyundaki para birimimiz. Silahlarınızı geliştirmek ve implantlarınız için bolca paraya ihtiyaç duyacaksınız. Cyberpunk 2077’de bolca para oyunda hızlı ilerlemenizi sağlar. İşte Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma taktikleri.

Cyberpunk 2077’de nasıl para kazanılır?

Yan görevler yapın

Night City’yi keşfe çıktığınızda etrafta Fixer‘ların olduğunu göreceksiniz. Fixer’ların ne olduğunu bilmeyenler için şöyle özetleyebilirim. Oyunda karborsa ticareti yapanlar Fixer olarak adlandırılıyor.

Bu kişiler ile iletişim kurduğunuzda size bir anlaşma sunarlar. Anlaşma gereği sizden mal çalmanız veya birini ortadan kaldırmanız istenir. Ayrıca Fixer’lar ile iş yapmanız size paranın yanında sokak kredisi de kazandıracaktı.

Ayrıca AI taksi hizmeti Delamain ile çalışarak Night City’de kaybolan araçları bularak para kazanabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma

Yağmalayın

Haritada dolaşırken girdiğiniz çıktığınız her yerden bir şeyler yağmalayın. Cesetlerden de yağmalayabilirsiniz. Bir eşyaya yaklaştığınızda onun detaylarını gösteren küçük bir kutucuk çıkacak orayı inceleyerek bulduğunuz şeyleri olabilirsiniz. Ancak özellikle aramanız gereken şey ise mücevherler. Çünkü onlar iyi para ediyor.

Hackleyin

Hack becerinizi konuşturmanız gereken bu taktikte etraftaki teknolojileri ele geçirebilirsiniz. Hack becerinize bağlı olarak ele geçirdiğiniz bilgisayarlardan para çalabilirsiniz.

Eşyalarınızı satın

Düşmanları etkisiz hale getirdikten sonra onların ceplerini iyice karıştırarak çeşitli eşyalar bulabilirsiniz. Silahlarını ve kıyafetlerini alarak daha sonra satmak için envanterinizde tutabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Karakter Oluşturma Rehberi

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

2 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

2 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

2 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

3 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

3 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

3 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.