Cyberpunk 2077 Konser Görevi – The Gig

Cyberpunk 2077 rehber serimize Cyberpunk 2077 Konser Görevi ile devam ediyoruz. The Gig yani konser görevi nasıl yapılır?

Cyberpunk 2077 konser görevi, eğitimi tamamladıktan sonra alacağınız ilk görevlerden bir tanesidir. The Gig görevini Jackie sizi eve bıraktıkran kısa bir süre sonra alacaksınız. İlk hedef sadece “kilitlenme bitene kadar beklemektir”. Bu Cyberpunk 2077’de tam olarak ne anlama geliyor? Bundan sonra ücretsiz ödülleri Wakako ve Cassius Ryder’dan nasıl toplayacaksınız? Cyberpunk 2077’deki Konser görevi hakkında bilmeniz gereken her şey bu rehberde.

Cyberpunk 2077 Konser Görevi The Gig

Cyberpunk 2077 Konser Görevi

Birincisi, kilitlemenin bitmesini beklemek. Watson’daki kilitlenmenin bitmesini bekleyin. Heywood, City Center, Badlands dahil olmak üzere açık dünyanın geri kalanını keşfedeceğiniz ana kadar tek yapmanız gereken. hikaye ve yan görevlerle ilerleyerek oyunu oynamaya devam etmektir. Konser görevi için hedefiniz güncellendiğinde kilitlenmenin bittiğini bileceksiniz.

Daha sonra Japantown’daki Jig-Jig Caddesi’nde bulunan tamirci Wakako’ya gitmeniz gerekiyor. Wakako’nun Pachinko Salonu’na gidin ve onunla konuşun. Wakako’ya Sandra Dorsett’e hala borçlu olduğunu söyleyin. Konuşmanız sırasında size 3380 Eurodolar verecek. Ayrıca size başka bir ödülü almak için Cassius Ryder’ın ripperdoc mağazasına gitmenizi söylecek. Ödülünüz: akıllı tabanca uyumlu bir dermo-implant.

Sıradaki ödül için Northside’da Cassius Ryder’ı ziyaret etme. Cassius ile konuşun ve mağaza envanterine bir göz atın. Bu, siber yazılım menünüzü açacaktır. Envanterde Eller kategorisine geldiğinizde Tattoo: Tyger Claws Dermal Imprint‘in 0 Eurodollar olduğunu göreceksiniz. İşte ödülünü bu, onu alın. Mağazadan çıktıktan sonra konser görevi tamamen bitmiş olması gerekiyor. Görev bu kadar.

Cyberpunk 2077 The Gig

Tattoo: Tyger Claws Dermal Imprint nedir? ne işe yarar?

Tyger Claws Dermal Imprint, akıllı tabanca uyumluluğunu sağlayan kişisel bir bağlantıdır. Bu sadece akıllı hedefleme modülünü akıllı silahlarda kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda optik implantınızı doğrudan silahın sistemine bağlar. İmplant, Wakako’nun size gönderdiği girdapların üstüne V için güzel bir bonus oluyor.

Akıllı silahlar kullanmayı planlıyorsanız, D5 Sidewinder saldırı tüfeğine dikkat edin. Düşmanların işini hızlıca bitirecek mikro mermilere sahiptir. Üstelik kafadan vuruş hasarı da çok iyidir. Wakako daha önce bu deri damgasının bir Tyger Claws uzmanlığı olduğundan bahsetmişti. Bu ödülü almak artık onun güvenini kazandığınız anlamına geliyor.

Önceki rehber: Cyberpunk 2077 Hileleri – Tüm Hileler ve Cyberpunk 2077 En iyi Modlar .

Yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.

son yazılar

Binance Crypto WODL Cevapları

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Crypto WODL etkinliği ile kullanıcılarına 30 bin $…

3 saat ago

Wordle Türkçe 17 Temmuz Kelimesi

Wordle Türkçe, Şubat ayında 2.5 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldı. Türkiye'nin en başarılı ili ise Kayseri…

3 hafta ago

Wordle Türkçe 15 Temmuz Kelimesi

Wordle Türkçe, Şubat ayında 2.5 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldı. Türkiye'nin en başarılı ili ise Kayseri…

3 hafta ago

Roblox Vehicle Legends Kodları

Roblox Vehicle Legends kodları, nakit ve kredi gibi birden fazla oyun içi öğe almak için…

3 hafta ago

Wordle Türkçe 13 Temmuz Kelimesi

Wordle Türkçe, Şubat ayında 2.5 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldı. Türkiye'nin en başarılı ili ise Kayseri…

3 hafta ago

Wordle Türkçe 17 Mayıs Kelimesi

Wordle Türkçe, Şubat ayında 2.5 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldı. Türkiye'nin en başarılı ili ise Kayseri…

3 ay ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.