Cyberpunk 2077 Konser Görevi – The Gig

Cyberpunk 2077 rehber serimize Cyberpunk 2077 Konser Görevi ile devam ediyoruz. The Gig yani konser görevi nasıl yapılır?

Cyberpunk 2077 konser görevi, eğitimi tamamladıktan sonra alacağınız ilk görevlerden bir tanesidir. The Gig görevini Jackie sizi eve bıraktıkran kısa bir süre sonra alacaksınız. İlk hedef sadece “kilitlenme bitene kadar beklemektir”. Bu Cyberpunk 2077’de tam olarak ne anlama geliyor? Bundan sonra ücretsiz ödülleri Wakako ve Cassius Ryder’dan nasıl toplayacaksınız? Cyberpunk 2077’deki Konser görevi hakkında bilmeniz gereken her şey bu rehberde.

Cyberpunk 2077 Konser Görevi The Gig

Cyberpunk 2077 Konser Görevi

Birincisi, kilitlemenin bitmesini beklemek. Watson’daki kilitlenmenin bitmesini bekleyin. Heywood, City Center, Badlands dahil olmak üzere açık dünyanın geri kalanını keşfedeceğiniz ana kadar tek yapmanız gereken. hikaye ve yan görevlerle ilerleyerek oyunu oynamaya devam etmektir. Konser görevi için hedefiniz güncellendiğinde kilitlenmenin bittiğini bileceksiniz.

Daha sonra Japantown’daki Jig-Jig Caddesi’nde bulunan tamirci Wakako’ya gitmeniz gerekiyor. Wakako’nun Pachinko Salonu’na gidin ve onunla konuşun. Wakako’ya Sandra Dorsett’e hala borçlu olduğunu söyleyin. Konuşmanız sırasında size 3380 Eurodolar verecek. Ayrıca size başka bir ödülü almak için Cassius Ryder’ın ripperdoc mağazasına gitmenizi söylecek. Ödülünüz: akıllı tabanca uyumlu bir dermo-implant.

Sıradaki ödül için Northside’da Cassius Ryder’ı ziyaret etme. Cassius ile konuşun ve mağaza envanterine bir göz atın. Bu, siber yazılım menünüzü açacaktır. Envanterde Eller kategorisine geldiğinizde Tattoo: Tyger Claws Dermal Imprint‘in 0 Eurodollar olduğunu göreceksiniz. İşte ödülünü bu, onu alın. Mağazadan çıktıktan sonra konser görevi tamamen bitmiş olması gerekiyor. Görev bu kadar.

Cyberpunk 2077 The Gig

Tattoo: Tyger Claws Dermal Imprint nedir? ne işe yarar?

Tyger Claws Dermal Imprint, akıllı tabanca uyumluluğunu sağlayan kişisel bir bağlantıdır. Bu sadece akıllı hedefleme modülünü akıllı silahlarda kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda optik implantınızı doğrudan silahın sistemine bağlar. İmplant, Wakako’nun size gönderdiği girdapların üstüne V için güzel bir bonus oluyor.

Akıllı silahlar kullanmayı planlıyorsanız, D5 Sidewinder saldırı tüfeğine dikkat edin. Düşmanların işini hızlıca bitirecek mikro mermilere sahiptir. Üstelik kafadan vuruş hasarı da çok iyidir. Wakako daha önce bu deri damgasının bir Tyger Claws uzmanlığı olduğundan bahsetmişti. Bu ödülü almak artık onun güvenini kazandığınız anlamına geliyor.

Önceki rehber: Cyberpunk 2077 Hileleri – Tüm Hileler ve Cyberpunk 2077 En iyi Modlar .

Yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

19 saat ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

2 gün ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

4 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

5 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

6 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.