En iyi ücretsiz VPN servisleri 2021

İnternetinizde ki sınırları ortan kaldırmak istiyor ve hangi VPN servisini kullanacağınızı bilmiyorsanız En iyi ücretsiz VPN servisleri listemize bir göz atın.

İnternete erişiminizde ki sınırları kaldırmak istiyorsanız, hızlı ve gizli bir şekilde internette dolaşmak istiyorsanız listemizde ki VPN servisleri tam size göre. Sizin için hızı ve gizliliği ön planda tutan aynı zamanda kolay kullanımı ile dikkat çeken VPN servislerini derledik.

ProtonVPN

Ücretli ve ücretsiz kullanım seçenekleri bulunan ProtonVPN gizliliğinize oldukça önem veriyor. Ücretsiz seçenek ile üç (3) ülkeye bağlanabilirsiniz.

NordVPN

En popüler VPN servislerinden olan NordVPN oldukça basit kullanımıyla rakiplerinden bir adım önde. Diğer VPN sevislerine göre oldukça yüksek hızlı ve kullanım kolaylığı sunuyor.

En iyi ücretsiz VPN servisleri 2020

Hotspot Shield

Gizlilik için birebir olan Hostspot Sheield VPN ücretsiz sürümü kullanıcılarına günlük 750 MB sınır koymuş durumda. Hostspot Shield diğer servislere göre daha yavaş ayrıca ücretsiz sürümde lokasyon seçimi yapamıyorsunuz. Hostspot Sheild birçok rakibine göre iyi vpn hizmeti sunuyor.

TunnelBear

Ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunan TunnelBear listenin en iyi VPN servislerinden bir tanesi hızlı bağlantısı ve kolay kullanımı ile ön planda. Ücretsiz seçenek size a ylık 500 MB veriyor.

Windscribe

Listemizin en iyi ücretsiz VPN servisi Windscribe kullanıcılarına aylık 10 GB kota veriyor Twitter’da Windscribe’dan bahsederseniz ek 5 GB kazanabilirsiniz.

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.