Kategori: ESpor Haberleri

ESL, Gaming Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor

Dünya’nın en büyük espor turnuva organizatörü ESL, The Gamig Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor. Yılın geri kalanında turnuvalar İsrail’de İbranice olarak yayınlanacak.

Çeşitli ülkelerde onlarca etkinliğe imza atan organizasyon şirketi ESL, Gaming Channel ile yaptığı anlaşma ile ESL Pro Tour CS:GO ve ESL Mobil içeriklerini İsrail televizyonunda yayınlayacak.

The Gaming Channel; ESL CS:GO Pro League, IEM Fall ve ESL National Championships Global Playoffs, ESL Mobile: PUBG Mobile EU ve ESL Mobile: Clash of Clans EU 14. Sezon etkinliklerini İbranice olarak “daha büyük kitlelere ulaşması” için yayın haklarını satın aldı.

ESL, İsrail pazarına giriyor

ESL, Gaming Channel ortaklığı ile İsrail pazarına giriyor

ESL Gaming Medya Hakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Frank Uddo, “The Gaming Channel ile ortak olmaktan ve böylece İsrail’deki espor topluluğuna dünyanın en büyük espor yarışmalarından bazılarının yerelleştirilmiş yayınlarını sunmaktan heyecan duyuyoruz. The Gaming Channel ile bu yeni ortaklığı ve yerel erişimimizi daha da genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.”

The Gaming Channel’ın genel müdürü Yoav Sochen, “ESL ile ortaklığımız İsrail’deki espor hayranları için büyük bir adım” dedi. “İsrailli oyuncular ilk kez dünyanın en büyük etkinliklerinden bazılarını televizyonlarında İbranice olarak izleme fırsatına sahip olacaklar.

İsrail’deki espor sahnesi hızla büyüyor ve ESL’nin İsrail’deki yeni nesil rekabetçi oyuncuları şekillendirmeye nasıl yardımcı olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.