Kategori: ESpor Haberleri

Flashpoint 3 Maçları ESA ESPORTS Twitch Kanalında Yayınlanacak

Avrupa’nın en iyi 16 CS:GO takımının katılacağı FlashPoint turnuvası 19-30 Mayıs tarihleri arasında ESA Esports Twitch kanalında her gün 19:00’da Türkçe anlatımla yayınlanacak.

TÜRKİYE, 19 MAYIS 2021 – Türkiye’de ve Dünya’da milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve yayınları izlenen Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) espor takımlarından en iyi 16 takımının yarışacağı Flash Point turnuvası 19-30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. 50.000$ ödül havuzu bulunan turnuvaya OG, Astralis, Team Vitality, Heroic, Ninjas in Pyjamas, Anonymo Esports, Fnatic, FunPlus, Complexity Gaming, Faze Clan, G2 Esports, Hyenas, mousesports, Sprout, Double Poney ve Türk temsilcimiz Xantares’in de ekibinde yer alan BIG takımları katılacak. Turnuva daha önce 2 sezon olarak gerçekleştirildi ve 3. Sezonu ise 19 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Yayın hakları ESA Esports tarafından alınan turnuva ilk defa Türkçe anlatımla her gün 19:00’da Türk esporseverler tarafından izlenebilecek. Yayınların sunumunu ise Özgür “root” Alagül ve Berke “Vlad” Kantürk yapacak.

12 Günlük süre içerisinde gerçekleşecek tüm eleme maçlarına espor severler ESA Esports Twitch kanalından gerçekleşecek günlük ortalama 7 saatlik yayınlarla buluşabilecekler. 30 Mayıs’ta gerçekleşecek turnuvanın final yayının ise ESA Esports Arena’nın 75 m2’lik led ve 190 m2’lik ana sahnesinden yayınlanması planlanıyor.

Yayını izlemek isteyen kullanıcılar yayın takvimine ESA Esports’un sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler. Yayınlar ise ESA Esports Twitch kanalı üzerinden gerçekleşecektir.

Flashpoint 3 Maçları ESA ESPORTS Twitch Kanalında Yayınlanacak

ESA Esports Hakkında

ESA Esports, espor ve video oyunları sektöründe faaliyet gösteren, düzenlediği espor organizasyonları, ürettiği dijital içerikler ve eğlence sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ile Türkiye’de ve komşu coğrafyalarda pazar lideri olmayı vizyon edinmiş bir “yeni medya” şirketidir.

Fiziksel ve online olarak, ESA Esports & Media markalı espor liglerine ve turnuva organizasyonlarına ev sahipliğini yapar. Türkiye’nin en büyük espor arenası ve stüdyosunda video oyunları ve espor temalı, ilgi çekici içerikler üretir. Bu içerikleri çeşitli dijital platformlarda yer alan ESA Esports & Media kanallarında yayınlar ve oyunculara tam bir espor deneyimi yaşatır.

son yazılar

BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak

CS:GO turnuva organizatörü BLAST Premier, Fall Finals'in23-28 Kasım'da LAN olarak oynanacağını duyurdu. Turnuva 12.000 izleyicinin…

9 saat ago

VALORANT Ajan 16 Hakkında Her Şey

Valorant'ın merakla beklenen 3. Bölümüne sayılı günler kala yeni Ajan 16 hakkında bilinen her şeyi…

1 gün ago

VALORANT iade nasıl yapılır?

Riot Games, düzenli olarak VALORANT'a kozmetik içerikler getirmeye devam ediyor. Satın aldığınız VALORANT'ta skin veya…

6 gün ago

VALORANT Şenlik Kartları Nasıl Alınır?

Riot Games, Onur haftası kutlamaları için VALORANT'a şenlik kartlarını ekledi. Adım adım VALORANT şenlik kartları…

2 hafta ago

Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant'ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl…

2 hafta ago

VALORANT Duality Kart Nasıl Alınır?

Dün oynanan final karşılaşmaları sırasında VALORANT geliştirici ekibi Duality (yansımalar) kartını tanıttı. VALORANT Duality kartına…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.