İlk Göktürk oyuncu kadrosu netleşiyor

Dağ ve Börü projeleriyle adını sıkça duyuran Alper Çağlar, İlk Göktürk filmi oyuncu kadrosunu açıklamaya başladı. İlk Göktürk oyuncu kadrosu ve tüm detaylar.

“Onların kurmaca çizgi romanları varsa bizim gerçek tarihimiz var” diyerek yola çıkan ve Göktürk Üçlemesi’nin ilk halkası İlk Göktürk için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Alper Çağlar, oyuncu kadrosunu duyurmaya başladı. Göktürk Üçlemesi; İlk Göktürk, Kırk Göktürk ve Son Göktürk adıyla vizyona girecek.

Ağustos 2020’de Türkiye, Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekimlerine başlanması planlanıyordu ancak pandemi sebebiyle birçok yapımda da olduğu gibi takvimde gecikme yaşandı.

İlk Göktürk filmi için Disney’den Amerikalı kılıç ustalarıyla ve Türk zırhçılarla anlaşma sağlandı.

Çekim 3 aşamalı gidecek. Film farklı mevsimlerde geçiyor. Beklerken çok çile çekeceksiniz. Kamera ve lenslere daha önemlisi bükey LED destekli (Mandalorian’daki teknoloji) CGI için yatırıma girişiyoruz. Atlar hazırlanıyor. Akhal-Teke zor iş. Ferrari değerinde Kamera ve Large Format lenslerini kullanmak için EU kanadında görüşmeler sürüyor. Boyumuzdan büyük işlere kalkışıyoruz, kut lazım kut!

Alper Çağlar
İlk Göktürk oyuncu kadrosu

İlk Göktürk oyuncu kadrosu

Yönetmen Alper Çağlar altı gün arayla iki oyuncunun ismini açıkladı. İlk açıklanan isim Robert Maaser oldu. Bugün açıklanan ikinci oyuncu ise Tuğba Sunguroğlu oldu.

  • Tuğba Sunguroğlu
  • Robert Maaser

1917, Görevimiz Tehlike 5 ve Charlie’nin Melekleri gibi birçok yapımda yer alan Alman oyuncu Robert Maaser oyuncu kadrosunun açıklanan ilk ismi oldu.

6 gün aradan sonra açıklanan ikinci oyuncu ise Cesar Ödülleri’nde 4 ödül almış Mustang filminin oyuncularından Tuğba Sunguroğlu oldu.

son yazılar

En iyi yarış oyunları

Yarış tutkunları için unutulmaz bir deneyim için en iyi yarış oyunları listesi hazırladık. Hız ve…

2 saat ago

WRC 10 Duyuruldu

KT Racing tarafından geliştirilen WRC 10 duyuruldu. PC ve konsol için çıkış yapacak WRC 10…

1 gün ago

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

3 gün ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

4 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

5 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.