Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı

Netflix Belçika dizisi Into the Night, Mayıs ayında yayınlanan ilk sezonunun ardından ülkemizde ve dünyada büyük ilgiyle izlenmişti. Bugün gelen haber ile Netflix, Into the Night 2. Sezonunu onayladı.

1 Mayıs tarihinde toplam altı bölümden oluşan birinci sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini alan Into the Night, dünya çapında ve ve ülkemizde en çok izlenen yapımlardan bir tanesi olmayı başarmıştı. Narcos, Hakan: Muhafız, Atiye ve son olarak Into the Night’ın yapımcısı ve yaratıcısı Jason George’un The Old Axolotl isimli romandan esinlenerek yarattığı dizide Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi Hakan: Muhafız’ın birinci sezonundan da tanıdık bir yüz var. Hakan: Muhafız dizisinden Mazhar olarak tanıdığımız Mehmet Kurtuluş bu kez Ayaz karakteri ile karışımıza çıkıyor.

Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı

Into the Night Konusu

Güneşin doğuşu günü aydınlatırken insan hayatını karartıyor. Güneş ışınlarının zararlı hale gelmesiyle ışınlara maruz kalan insanlar saniyeler içerisinde ölüyor, yiyecekler bozuluyor. NATO’da düzenlenen toplantı sırasında bu felaket ile ilgili bir şeyler duyan İtalyan asker Terenzio soluğu Moskova’ya gidecek bir uçakta alır. Terenzio elindeki silahla uçağı içindeki az sayıda yolcu ile kaçırır. Artık yolcular bu felaketten kurtulmanın bir yolunu bulmak için sürekli batıya doğru gitmek zorundadır. 6 Bölümden oluşan 1. Sezonuyla Into The Night her bölüme karakterlerden birinin hayatından bir bölümü izleyerek başlıyoruz.

Jason George’un yaratıcısı olduğu Into the Night’ı Inti Calfat ve Dirk Verheye yönetiyor. Oyuncu kadrosunda ise Pauline Etienne (Sylvie), Laurent Capelluto (Mathieu), Stefano Cassetti (Terenzio), Mehmet Kurtuluş (Ayaz), Vincent Londez (Horst) gibi isimler bulunuyor.

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

2 saat ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

1 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.