İnceleme: La Casa De Papel 4.Sezon 1.Bölüm: Oyun Bitti

8 Nisan’da La Casa De Papel 4. Sezonu Netflix’te yayımlandı. Sizin için La Casa De Papel 4.Sezon 1.Bölümü inceledik. La Casa De Papel 4.Sezon 1.Bölüm Oyun Bitti

En son nerede kaldık

3. Sezon finalinde Müfettiş Alicia Sierra ekibi alt etmenin bir yolunu ararken Nairobi’nin oğlu Axel’i bankanın önüne getirterek Nairobi’yi duygusal anlamda zorlayarak onu pencereye doğru çeker ve o sırada bankanın etrafına konuşlanmış keskin nişancı timleri tarafından vurularak ciddi şekilde yaralanmıştır. Bankada bunlar olurken Profesör ve Lizbon peşlerinde ki polislerden kurtulmaya çalışır ancak Lizbon saklanmaya çalıştığı çiftliğin sahipleri tarafından görülür ve kimliği açığa çıkar, kısa sürede olsa onlarla pazarlık yapmaya çalışır ancak çok geçtir. Polisler, Lizbon’u yakalar ve Profesor ile iletişimde olduğunu biliyorlardır bu yüzden onu vurmuş gibi yapıp onu İspanya Merkez Bankası’na nakledirler. Sadece silah sesi duyan Profesör onun öldüğünü düşünür ve Palermo’ya bunun sadece bir soygun olmadığını hamlelerini ona göre yapması gerektiğini söyler. Bankaya saldırmak üzere gönderilen zırhlı araca karşı ellerindeki RPG’yi kullanmaya karar veren Palermo, bu görevi Tokyo’ya verir her ne kadar bunu yapmak konusunda isteksiz olsa da polislerin girişini durdurmanın tek yoludur.

İnceleme: La Casa De Papel 4.Sezon 1.Bölüm: Oyun Bitti

4. Sezon 1. Bölüm ile ekip Nairobi’yi kurtarmak için olağanüstü bir çaba göstererek akciğerine saplanmış olan mermiyi çıkartmaya çalışmaktadır. Hala polislerden kaçan profesör izini kaybettirebilmek için önce Marsilya’ya ulaşarak polis çadırına telefon açar ve aramayı takip etmelerini sağlayarak peşindekilerden kurtulur. Marsilya yolda olabildiğince hızlı giderek kaza yapar ve tabiki kazadan kurtulurak araca Profesör’e ait delilleri ustalıkla yerleştirerek oradan ayrılır.Olağan tüm senaryolar üzerinde çalışan ekip video konferans yöntemi ile kilometrelerce uzaklıktaki bir doktorun yönlendirmesi ile ameliyatı gerçekleştirmeye çalışır. -Nairobi’nin ameliyat masasında olduğu sıralarda idareyi Tokyo eline alarak Palermo saf dışı bırakılmıştır-. Geçen sezondan da hatırlayacağınız üzere rehinler arasında sık sık bir kadın gösteriliyor ve Denver ile bakışmalarını yakılıyorduk bu sezon da onunla ilgili bir şeyler öğreneceğiz gibi artık. Arturito yine bildiğimiz gibi ortalığı karıştırmakta bir numara Denver’e Stockholm ile tuvalette konuştuk gibi şeyler geveleyerk çiftimizin arasını bozmuştu. Onca kelimenin ardından Arturo gülüşüne bayıldığımız Denver’den bir güzel dayak yemiş ve ağzı burnu yer değiştirmişti. Bankanın hemen dışındaki polis çadırında veri akışınındaki yoğunluğu takip eden bir polis durumu Albay’a bildirir ve akışı kesmesi içinn görevlendirilir.

Profesör ve Marsilya’nın boğa ile karşılaştığı sahnede geçmişe, Berlin ve Tatiana’nın düğününe gitmiştik. Belki ilerleyen bölümlerde veya sonraki sezon -gelir mi henüz bilmiyoruz ama- Tatiana’yı ekip ile görebiliriz. İlerleyen bölümlerde görüşmek üzere adios .

son yazılar

VALORANT Mobile Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Resmi olarak duyurulmasa da VALORANT Mobile ön kayıt süreci başlamış olabilir. Adım adım VALORANT Mobile…

18 saat ago

Free Fire Redeem Kodları Mayıs 2021

Mayıs 2021 Free Fire Redeem Kodları dağıtılmaya başlandı. En çok oynanan Battle Royale oyunları arasında…

1 hafta ago

MSI 2021 Hakkında Her Şey: Format, Takımlar

İzlanda Reykjavik'te gerçekleşecek MSI 2021 hakkında her şey: Format, takımlar, gruplar ve izleyici ödülleri. MSI…

1 hafta ago

Ak Parti Gençlik Kolları Espor Turnuvası Düzenliyor

AK Parti Gençlik Kolları 4 oyunda AK Gençlik Espor Turnuvası düzenliyor. 45 bin TL ödül…

1 hafta ago

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak

Espor risk sermayesi şirketi BITKRAFT Ventures, blockchain danışmanlık firması Delphi Digital ile işbirliği yapacak. BITKRAFT…

1 hafta ago

Intel ve ESL ortaklıklarını uzattı

20 yıldır ortak olan espor organizasyon şirketi ESL ve teknoloji devi Intel ortaklıklarını 3 yıl…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.