Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Mount Blade II Bannerlord’da krallığınızın geleceği evliliğinize bağlıdır. En uygun eşi bulabilmeniz için Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi hazırladık.

Bannerlord‘da evlilik en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü eğer olur da vefat ederseniz evliliğinizin bir sonucu olarak dünyaya gelen çocuğunuz ile krallığınızı yönetmeye devam edebilirsiniz. Evet tabi siz hayattayken de bazı avantajları var mesela kız aldığınız krallık ile aranız iyi oluyor. evlendikten sonra eşinizi sizin yönetiminizde olan bir şehrin başına vali olarak geçirebilrsiniz veya ordunuza alıp beraber kaleleri, şehirleri, krallıkları fethedebilirsiniz. (Tam bu noktada vali atamadan önce söylemek istediğim bir şey var. Şehrinize veya kalenize vali atamadan önce dikkat etmeniz gerekenleri vali rehberimizde listelemiştik onun da linkini bu yazının sonuna bırakıyorum onu okumadan şehrinze vali atamayın kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.)

Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Eş adaylarına bakarken dikkat etmeniz gereken şey eğer vali yapacaksanız şehrin yönetimini verecekseniz becerilerinin ona göre olmasına dikkat edin. Veya onu vali yapmıcam ordusunu yönetsin o kale senin bu kale benim diye dolaşsın fetihler gerçekleştirsin derseniz de yine becerilerinin ona göre olmasına dikkat edin.

Anidha (Aseray)

Banu Hulyan klanının lideri Unqid’in kızı Anidha 20 yaşında, temkinlidir,Kahramanlık(-1). Düşmanlarının hepsi Güney İmparatorluğundandır (Zeno, Tharos, Debana, Ira, Sanion vs..). Becerileri: Binicilik 90, cazibe 80, ticaret 81 ve idarecilik 100.

Arwa (Aseray)

Banu Sarran klanının lideri Adram’ın kızı Arwa 22 yaşında, zeki ve serseridir.Cömert (+1), Kahramanlık(-1), Onur(-1). Düşmanlarının hepsi Güney İmparatorluğundandır (Rhagea, Tharon, Oros, Helea, Martira vs..). Becerileri: Binicilik 210, atletizm 130, taktik 120, cazibe 140 ve idarecilik 100.

Manan (Aseray)

Banu Qild klanının lideri Tais’in kızı Manan 22 yaşında, yardımseverdir. Merhametli (+1). Klanının tımarları arasında Hubyar Şehri, Sahel Kalesi ve Shibal Zümzü Kalesi bulunmaktadır.Güney İmparatorluğundan Pharon, Oros, Ulbos,Sichanis ve Baranor gibi birçok isim düşmanları arasındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 140 ve idarecilik 61.

Alynneth (Batanya İmparatorluğu)

Batanya asili Alynneth, fern Derngil klanından Ergeon’un kızıdır. Merhametli ve cömert olan Alynneth 19 yaşındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 100, idarecilik ise 62dir. Batı imparatorluğu’ndan Garios, Apys, Melkea ve Mina düşmanları arasındadır.

Wythuin (Batanya İmparatorluğu)

Batanya asili Alynneth, fern Uvain klanından Melidir’in kızıdır. Cömer ve Dolambaçlı (Onur -1) olarak bilinen Wythuin 25 yaşındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 160, ticaret 121, idarecilik ise 140 dır. Batı imparatorluğu’ndan Garios, Phaea, Nemos ve Saratis düşmanları arasındadır.

Ira (Güney İmparatorluğu)

Ira, Güney İmparatoluğu’nun ve Pethros klanının lideri Rhagaea’nın kızıdır. Babası Arenicos ise taht savaşları sırasında öldürülmüştür. 21 Yaşında olan Ira, zalim cesur ve cimri olarak biliniyor. Becerileri: Binicilik 190, atletizm 110, taktik 100, cazibe 120, idarecilik ise 80dir. Ira’nın Güney İmparatorluğu’ndan ve Aseray’dan çok sayıda düşmanı bulunuyor.

Debana (Güney İmparatorluğu)

20 yaşında ki Debana, Oros’un kızıdır. Cömert, dürüst, cesur ve zalim olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 60, ticaret 82, idarecilik ise 101 dir.

Helea (Güney İmparatorluğu)

22 yaşında ki Helea, Pharon’un kızıdır. Temkinli (Kahramanlık -1) olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 80, ticaret 82, idarecilik ise 100 dür.

Phaea (Batı İmparatorluğu)

20 yaşında olan Phaea, Crotor’un kızıdır. Dürüst olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, atletizm 90, taktik 120, cazibe 80, ticaret 80, idarecilik ise 90 dır.

Mina (Batı İmparatorluğu)

18 yaşında olan Mina, Apys’in kızıdır. Cömert, zalim ve dolambaçlıdır, dost canlısı ama manipülatif olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 140, ticaret 81, idarecilik ise 101 dir.

Panalea (Kuzey İmparatorluğu)

24 yaşında olan Panalea, kimin kızıdır bilinmez. dürüst ve cömert olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 120, ticaret 120, idarecilik ise 140 dır. Monchug ve Tulag düşmanları arasındadır.

Sora (Kuzey İmparatorluğu)

25 yaşında olan Panalea’nın babası Manteoes’dur. Cimri ve cömert olarak bilinir. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 60, ticaret 141, idarecilik ise 160 dır. Areon, Monchug ve Mesui düşmanları arasındadır.

Page: 1 2

Yorumlar

son yazılar

VALORANT Mobile Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Resmi olarak duyurulmasa da VALORANT Mobile ön kayıt süreci başlamış olabilir. Adım adım VALORANT Mobile…

3 saat ago

Free Fire Redeem Kodları Mayıs 2021

Mayıs 2021 Free Fire Redeem Kodları dağıtılmaya başlandı. En çok oynanan Battle Royale oyunları arasında…

1 hafta ago

MSI 2021 Hakkında Her Şey: Format, Takımlar

İzlanda Reykjavik'te gerçekleşecek MSI 2021 hakkında her şey: Format, takımlar, gruplar ve izleyici ödülleri. MSI…

1 hafta ago

Ak Parti Gençlik Kolları Espor Turnuvası Düzenliyor

AK Parti Gençlik Kolları 4 oyunda AK Gençlik Espor Turnuvası düzenliyor. 45 bin TL ödül…

1 hafta ago

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak

Espor risk sermayesi şirketi BITKRAFT Ventures, blockchain danışmanlık firması Delphi Digital ile işbirliği yapacak. BITKRAFT…

1 hafta ago

Intel ve ESL ortaklıklarını uzattı

20 yıldır ortak olan espor organizasyon şirketi ESL ve teknoloji devi Intel ortaklıklarını 3 yıl…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.