Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Mount Blade II Bannerlord’da krallığınızın geleceği evliliğinize bağlıdır. En uygun eşi bulabilmeniz için Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi hazırladık.

Bannerlord‘da evlilik en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü eğer olur da vefat ederseniz evliliğinizin bir sonucu olarak dünyaya gelen çocuğunuz ile krallığınızı yönetmeye devam edebilirsiniz. Evet tabi siz hayattayken de bazı avantajları var mesela kız aldığınız krallık ile aranız iyi oluyor. evlendikten sonra eşinizi sizin yönetiminizde olan bir şehrin başına vali olarak geçirebilrsiniz veya ordunuza alıp beraber kaleleri, şehirleri, krallıkları fethedebilirsiniz. (Tam bu noktada vali atamadan önce söylemek istediğim bir şey var. Şehrinize veya kalenize vali atamadan önce dikkat etmeniz gerekenleri vali rehberimizde listelemiştik onun da linkini bu yazının sonuna bırakıyorum onu okumadan şehrinze vali atamayın kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.)

Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Mount Blade II Bannerlord Eş Bulma Rehberi

Eş adaylarına bakarken dikkat etmeniz gereken şey eğer vali yapacaksanız şehrin yönetimini verecekseniz becerilerinin ona göre olmasına dikkat edin. Veya onu vali yapmıcam ordusunu yönetsin o kale senin bu kale benim diye dolaşsın fetihler gerçekleştirsin derseniz de yine becerilerinin ona göre olmasına dikkat edin.

Anidha (Aseray)

Banu Hulyan klanının lideri Unqid’in kızı Anidha 20 yaşında, temkinlidir,Kahramanlık(-1). Düşmanlarının hepsi Güney İmparatorluğundandır (Zeno, Tharos, Debana, Ira, Sanion vs..). Becerileri: Binicilik 90, cazibe 80, ticaret 81 ve idarecilik 100.

Arwa (Aseray)

Banu Sarran klanının lideri Adram’ın kızı Arwa 22 yaşında, zeki ve serseridir.Cömert (+1), Kahramanlık(-1), Onur(-1). Düşmanlarının hepsi Güney İmparatorluğundandır (Rhagea, Tharon, Oros, Helea, Martira vs..). Becerileri: Binicilik 210, atletizm 130, taktik 120, cazibe 140 ve idarecilik 100.

Manan (Aseray)

Banu Qild klanının lideri Tais’in kızı Manan 22 yaşında, yardımseverdir. Merhametli (+1). Klanının tımarları arasında Hubyar Şehri, Sahel Kalesi ve Shibal Zümzü Kalesi bulunmaktadır.Güney İmparatorluğundan Pharon, Oros, Ulbos,Sichanis ve Baranor gibi birçok isim düşmanları arasındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 140 ve idarecilik 61.

Alynneth (Batanya İmparatorluğu)

Batanya asili Alynneth, fern Derngil klanından Ergeon’un kızıdır. Merhametli ve cömert olan Alynneth 19 yaşındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 100, idarecilik ise 62dir. Batı imparatorluğu’ndan Garios, Apys, Melkea ve Mina düşmanları arasındadır.

Wythuin (Batanya İmparatorluğu)

Batanya asili Alynneth, fern Uvain klanından Melidir’in kızıdır. Cömer ve Dolambaçlı (Onur -1) olarak bilinen Wythuin 25 yaşındadır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 160, ticaret 121, idarecilik ise 140 dır. Batı imparatorluğu’ndan Garios, Phaea, Nemos ve Saratis düşmanları arasındadır.

Ira (Güney İmparatorluğu)

Ira, Güney İmparatoluğu’nun ve Pethros klanının lideri Rhagaea’nın kızıdır. Babası Arenicos ise taht savaşları sırasında öldürülmüştür. 21 Yaşında olan Ira, zalim cesur ve cimri olarak biliniyor. Becerileri: Binicilik 190, atletizm 110, taktik 100, cazibe 120, idarecilik ise 80dir. Ira’nın Güney İmparatorluğu’ndan ve Aseray’dan çok sayıda düşmanı bulunuyor.

Debana (Güney İmparatorluğu)

20 yaşında ki Debana, Oros’un kızıdır. Cömert, dürüst, cesur ve zalim olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 60, ticaret 82, idarecilik ise 101 dir.

Helea (Güney İmparatorluğu)

22 yaşında ki Helea, Pharon’un kızıdır. Temkinli (Kahramanlık -1) olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 80, ticaret 82, idarecilik ise 100 dür.

Phaea (Batı İmparatorluğu)

20 yaşında olan Phaea, Crotor’un kızıdır. Dürüst olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, atletizm 90, taktik 120, cazibe 80, ticaret 80, idarecilik ise 90 dır.

Mina (Batı İmparatorluğu)

18 yaşında olan Mina, Apys’in kızıdır. Cömert, zalim ve dolambaçlıdır, dost canlısı ama manipülatif olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 140, ticaret 81, idarecilik ise 101 dir.

Panalea (Kuzey İmparatorluğu)

24 yaşında olan Panalea, kimin kızıdır bilinmez. dürüst ve cömert olarak tanınır. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 120, ticaret 120, idarecilik ise 140 dır. Monchug ve Tulag düşmanları arasındadır.

Sora (Kuzey İmparatorluğu)

25 yaşında olan Panalea’nın babası Manteoes’dur. Cimri ve cömert olarak bilinir. Becerileri: Binicilik 90, cazibe 60, ticaret 141, idarecilik ise 160 dır. Areon, Monchug ve Mesui düşmanları arasındadır.

Page: 1 2

Yorumlar

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.