Kategori: Rehber

Mount & Blade II Bannerlord Nasıl İlişki Artırılır?

Mount & Blade II Bannerlord asil karakterlerle veya eşraflarla olan ilişkinizi nasıl artırırabileceğinizi anlattık. Mount & Blade II Bannerlord Nasıl İlişki Artırılır?

Mount & Blade II Bannerlord oyununda en önemli noktalardan birisi de karakterlerle olan ilişkinizdir. İlişkinizin iyi olduğu karakterler hedefinize giden yolda size yardımcı olabilecek iken ilişkinizin kötü olduğu karakter ise size engel olabilir.

Eşraf ilişkilerini nasıl artırılır?

Şehirde ki karakterler ile ilişkinizi artırmak için yapmanız gereken çok basit bir şey var. Kötü adamların kıçına tekmeyi basmak. Nasıl yapacağınıza gelelim. Kendinize bir şehir seçin ve oraya gidin. Ben Makeb’i seçiyorum. Makeb’e vardıktan sonra şehir merkezinde yürüyüşe çıkalım ve “Arka Sokak” ,”Clearing” veya “Waterfront” alanlarından birini seçelim ve oraya doğru kısa bir yürüyüşe çıkalım. Ben Arka Sokağa gitmeyi tercih ettim. Oraya vardığımda bir grup haydut ile karşılaşacaksınız. Haydut ile “F” tuşunun yardımıyla konuşalım burada ne oluyor sormamın sakıncası var mı ? gibi bir konuşma geçecek emirleri x kişiden alıyoruz diyecekler. Konuşmadan sonra o şehirde bir süre beklemeniz gerekecek ve o emir aldıkları karakter ve haydut arkadaşları sizinle ufak bir savaşa girmek isteyecekler ama siz tabi derslerini vermiş olacaksınız. Böylece şehirde yeni dostlar edinmiş ve ilişkiniz olumlu yönde artacaktır.

Mount & Blade II Bannerlord Nasıl İlişki Artırılır?

Asiller ile ilişkiler nasıl artırılır?

Şimdi gelelim asiller ile ilişkilerinizi nasıl artıracağınıza. Bunu yapmak bir hayli basit bekleminize hiç gerek yok. Hangi asil ile ilişkinizi artırmak istiyorsanız önce ansiklopediyi açıp onun en son nerede görüldüğünü bulun ve yanına gidin. İlişkiyi onların vereceği minik görevler ile de artırabilirsiniz ancak birazdan yapacağımız şey daha farklı. Eğer envanterinizde değeri az olan eşyalar bulunduruyorsanız (bazı savaşlardan sonra yağma ekranında ne var ne yoksa alın bu konuda çok yardıımı oluyor.) şimdi o değersiz eşyaları ilişkinizi artırmak için asillere takas yoluyla hediye olarak verebilirsiniz. Eğer değersiz eşyanız yok ise bir miktar dinar veya onun düşmanı olan bir karakter sizin tutsağınız ise ona hediye olarak verebilirsiniz. Bir tutsak hediye etmek size bir değersiz eşyanın vereceği olumlu ilişki puanından daha fazlasını verebilir. Bu yüzden bazı zamanlarda ava çıkmak isteyebilirsiniz.

Mount & Blade II Bannerlord Nasıl İlişki Artırılır? rehberimizin sonuna geldik diğer rehber içeriklerimize de göz atmak isteyebilirsin.

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

4 saat ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

1 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.