Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

Prime Gamig VALORANT oyuncularına radyanit puanı dağıtıyor. Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır? Her ay yepyeni VALORANT ödülleri Prime Gaming’te.

Birçok farklı oyunda oyun için eşyaları üyelerine ücretsiz olarak dağıtan Prime Gaming, Riot Games ile işbirliğini güçlendiriyor. İş birliği kapsamında Riot Games oyunlarında ücretsiz oyun için eşyalar veren Amazon, VALORANT ödülleri dağıtmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda işbirliğini duyuran yetkililer Prime Gaming’te birçok süprizin olacağının sinyalini vermişti. Her ay bir veya birden fazla VALORANT içeriği Prime Gaming’te ücretsiz olacak.

Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

  • Amazon Prime hesabınıza giriş yapın.
  • Riot Games hesabınızı Prime hesabınıza bağlayın.
  • Prime Gaming VALORANT sayfasını ziyaret edin.
  • Şimdi talep et butonuna tıklayın.
  • VALORANT ödülünüz hesabınıza saniyeler içinde eklenecektir.

Geçtiğimiz haftalarda 10 Radyanit puanı dağıtan Prime Gaming’te bu ay Zoomer Pop Silah Arkadaşı hediye ediyor. Gelecek haftalarda ise henüz ne olduğu açıklanmayan “Valorant İçeriği” hediye edilecek. Ancak tahminlerimize göre sprey veya kaplama hediye edilecek.

Prime Gaming VALORANT Ödülleri

Her ay düzenli olarak birden fazla VALORANT içeriği ödül olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Üyeliğiniz devam ettiği sürece ödülleri talep etmeyi unutmayın.

Amazon Prime’a ilk kez üye olacaklar Mastercard kampanyasından faydalanabilirler. Mastercard’ını kaydeden üyelere ekstra 1 ay daha ücretsiz kullanım hakkı sunuluyor. Böylece 2 ay boyunda ücretsiz bir şekilde Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Ücretsiz kullanım hakkınız dolduğunda ise ayda sadece 7.90 TL’ye üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz. 30 Gün ücretsiz deneyin butonuna tıklayarak anında kampanyaya dahil olarak özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İyi oyunlar Ajan!

Benzer içerikler:

son yazılar

BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak

CS:GO turnuva organizatörü BLAST Premier, Fall Finals'in23-28 Kasım'da LAN olarak oynanacağını duyurdu. Turnuva 12.000 izleyicinin…

27 dakika ago

VALORANT Ajan 16 Hakkında Her Şey

Valorant'ın merakla beklenen 3. Bölümüne sayılı günler kala yeni Ajan 16 hakkında bilinen her şeyi…

23 saat ago

VALORANT iade nasıl yapılır?

Riot Games, düzenli olarak VALORANT'a kozmetik içerikler getirmeye devam ediyor. Satın aldığınız VALORANT'ta skin veya…

5 gün ago

VALORANT Şenlik Kartları Nasıl Alınır?

Riot Games, Onur haftası kutlamaları için VALORANT'a şenlik kartlarını ekledi. Adım adım VALORANT şenlik kartları…

2 hafta ago

Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant'ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl…

2 hafta ago

VALORANT Duality Kart Nasıl Alınır?

Dün oynanan final karşılaşmaları sırasında VALORANT geliştirici ekibi Duality (yansımalar) kartını tanıttı. VALORANT Duality kartına…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.