Kategori: Mobil

Spotify’a Sesli Asistan Özelliği Geliyor

Dünyanın en popüler ve en çok tercih edilen dijital müzik platformu olan Spotify, sesli asistan özelliği üzerinde çalışıyor.

Spotify’ın araç kullananlar için büyük önem taşıyan sesli asistan özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Jane Manchun Wong isimli bir twitter kullanıcı paylaştığı bir tweette uygulamanın ayarlar kısmında ki “Hey Spotfiy” özelliğinin ekran görüntüsünü paylaşarak şu açıklamayı yazdı : “Spotify “Hey Spotify” sesli aktivasyon üzerinde çalışıyor.”

Jane Manchun Wong, twitter’da çeşitli uygulamaların test ettiği özellikleri paylaşmasıyla tanınıyor. Spotify’ın yeni özelliği özellikler araç kullananlar için büyük önem taşıyor. Böylece sürücüler trafikte telefonlarıyla uğraşırken dikkatleri dağılmayacak birkaç basit komutla şarkı değiştirebilecekler. Bu özelliğin tam olarak ne işe yarayacağını neler yapabileceğini bilmesek de bazılarımızın işini oldukça kolaylaştıracağa benziyor. Yeni özellik ile ilgili Spotify yetkileri tarafından resmi bir açıklama henüz yapılmadı ve özelliğin ne zaman herkes tarafından kullanılabileceği ise bilinmiyor.

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

30 dakika ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

1 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.