Kategori: Oyun Haberleri

Steam Puan Dükkanı Nedir? Altın Profil Nedir?

Steam Yaz İndirimleri’nin başlamasıyla platforma gelen Steam Puan Dükkanı Nedir? Altın Profil Nedir?

2 Hafta boyunca binlerce oyunun indirimde olacağı birçok oyunseverin beklediği, cüzdanların boşalacağı efsane Steam Yaz İndirimleri dün başladı. 9 Temmuz’a kadar devam edecek olan Yaz İndirimleri ile birlikte Steam’e Puan Dükkanı adında yeni bir sistem eklendi.

Steam Puan Dükkanı Nedir?

Steam Puan Dükkanı, Steam Yaz İndirimleri ile birlikte platforma eklendi ve platformda kalıcı olacak olan yeni bir özelliktir. Steam mağazasında her yaptığınız alışverişte puanlar kazanacak ve kazandığınız puanları biriktirerek Steam Puan Dükkanı’nda harcayarak profilinizi özelleştirebileceksiniz. Mağazada harcadığınız her 1 TL için 14 puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar ile dükkandaki tüm ögelere sahip olursanız 30 günlük Altın Yaz Profili elde edebileceksiniz.

Bu yeni özellik eklenmeden önceki satın alımlarınız da sistem tarafından incelenerek Steam Puan Dükkanı’ndaki bakiyenize eklenmiş durumda. Dükkana girdiğinizde önceki satın alımlarınızın puanlarını görebilirsiniz.

Steam Puan Dükkanı Nedir Altın Profil Nedir

Steam Altın Profil Nedir?

Steam altın profil, mağazada yaptığınız harcamalardan kazandığınız puanlar ile alabileceğiniz altın profil, 5000 puan değerinde ve satın aldıktan sonra 30 gün boyunca profiliniz tamamen altın bir görünüme sahip olacak.

Steam Puanları Ne İşe Yarar?

Kazandığınız puanları çeşitli avatarlara, çıkartmalara veya altın profile harcamak istemeyenler için steam, elde ettiğiniz puanları platformda inceleme yapan herhangi bir kullanıcıya ödül olarak verebilme özelliğinide eklemiş. Böylece incelemeyi yapan kullanıcı sizin sayenizde ödül kazanmış olacak. Ve bu ödülde inceleme ekranında herkese açık bir şekilde gözükecek.

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

2 saat ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

1 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.