Kategori: Haber

The Mandalorian 2.Sezon 2.Bölüm İncelemesi

The Mandalorian 2. sezon 2. bölümü The Passanger’ı sizin için izledik, inceledik.

The Passenger bölümüne bebek yoda’yı almaya çalışan üç ödül avcısının Din Djarin tarafından bir güzel pataklanmasıyla başlıyoruz. Din, iki ödül avcsının işini hallettikten sonra son avcının bebeği aldığını görür ve onunla takasa yapmaya çalışır. Bebeğe karşılık istediği şey. Avcı gözünü Din’in jetpack’ini ister ve istediğini de alır. Ee bu kadar kolay kaçamaz ama The Mandalorian’ın Jetpack’i uzaktan kumanda ederek ona da haddini bildirir.

Mos Eisley Cantina’ya giden Din Djarin, kumar oynayan Peli ve Dr. Mandible ile karşılaşır. Sohbet sırasında Mandalorianlar hakkında bilgi sahibi olan biriyle anlaşma yapmak için Peli aracılık eder. Anlaşma sonucu Kurbağa’nın yumurtaları güvenli bir şekilde yaşayabilecekleri gezegene gitmelidir. Bu bölümün en güzel sahneleri bizce Bebek Yoda’nın yaramazlıklarının olduğu sahnelerdi. Bebek Yoda pek çaktırmamaya çalışsa da kurbağanın yumurtalarını teker teker mideye indirirken Din Djarin’e yakalanır. Seyehat sırasında başka bir gezegene zorunlu iniş gerçekleştiren uzay gemisi ağır darbe alır. Din Razor Crest’i tamir etmeye çalışırken kurbağa anne yumurtaları ile birlikte buz mağarasında keyfine bakarken Bebek Yoda yumurtaları mideye indirme peşindedir ama Din tarafından uyarıldıktan sonra mağaranın diğer ucunda bulduğu onlarda yumurtanın arasında dalar ve bir tanesini mideye indirir. O tatlı tatlı yemeğini yerken diğer yumurtalar bir anda kırılmaya başlar ve içlerinden örümcekler çıkar. İrili ufaklı onlarca yumurtanın çıktığını gören Din Djarin büyük bir problemin geldiğini görerek hemen herkesi Razor Crest’e ulaştırmaya çalıştırır ancak peşlerinde onlarca örümcek vardır. Gemiye ulaşan Din, bebek yoda ve anne kurbağa ile yumurtaları kaçmaya çalışırken dev örümceğin Razor Crest’e tekrar tekrar hasar vermesi ile orada sıkışıp kalırlar. Ancak daha önce onları kovalayan uzay polislerinin gemi hakkında bilgi edinip onları kurtarmaya gelene dek.

The Mandalorian 2.Sezon 2.Bölüm İncelemesi

Jon Favreau’nun yaratıcısı olduğu Ludwig Goransson’un ise müziklerini bestelediği Disney+’ın en popüler yapımı olan The Mandalorian’ın bir sonraki bölümünde görüşünceye dek hoşçakalın.

The Mandalorian 1. Sezonunu Ne Kadar İyi Biliyorsunuz?

son yazılar

pAura VALORANT Ayarları

İspanya merkezli Avrupa'nın en önemli takımlarından Team Heretics'in başarılı oyuncusu pAura VALORANT ayarları. Temsilcimizin oyun…

8 saat ago

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Strateji oyunlarının en popüleri Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4'ün sistem…

2 gün ago

Flashpoint Sezon 3, RMR Turnuvası Olacak

Flashpoint sezon 3, Avrupa için RMR turnuvası olacak. 16 Takımın mücadele edeceği turnuva çok yakında…

2 gün ago

AsLanM4shadoW VALORANT ayarları

VCT Challengers'ta mücadele eden BBL Esports'un oyuncularından AsLanM4shadoW'un VALORANT ayarları. Ali Osman "AsLanM4shadoW" Balta crosshair…

4 gün ago

The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney+'da yayınlanan Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier 4. Bölüm ne zaman yayınlanacak?…

2 hafta ago

Rocket League Mobil Platformlara Geliyor

1 Milyon çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Rocket League, Rocket League Sideswipe adıyla mobil platformlara geliyor.…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.