VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

VALORANT’ın yeni kontrol uzmanı ajanı Astra nihayet oyuna eklendi. VALORANT Astra nasıl oynanır, VALORANT Astra yetenekleri neler kısaca anlattım.

Bu sabah gelen güncelleme ile oyna dördüncü kontrol uzmanı ajanımız Astra eklendi. Tanıtım videosunu izleyen birçok oyuncu ajanın karmaşık olduğunu düşündü. Yeni ajan Astra taktiksel oynayan oyuncuların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

VALORANT Astra yetenekleri

Tanıtım videosundan gördüğümüz kadarıyla Astra’nın sersemletme, yerçekimi ve duman bulutu gibi yetenekleri

Yerçekimi kuyusu (C)

Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgede bulunan oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve bu da tüm oyuncuları kırılgan hale getirir.

VALORANT Astra yetenekleri

Nova Darbesi (Q)

Nova Nabzını patlatmak için bir yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur ve ardından saldırarak bölgesindeki tüm oyuncuları sarsar.

Nebula (E)

Bir Nebula yani dumana dönüştürmek için bir yıldızı etkinleştirin.

Disiplin (F)

Bir Yıldızı Dağıtmak için Yıldız üzerinde F tuşunu kullanın, bir gecikmeden sonra yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Bulutsu oluşturur.

Astral form / Kozmik Bölme (X)

Yıldızları birincil ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Forma girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova Darbesi, Nebula veya Yerçekimi Kuyusuna dönüştürür.

Kozmik bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki ikincil ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için birincil ateşi kullanın. Sonsuz bir kozmik bölünme, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Kozmik bölme, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

Astra’nın oyun metasındaki yeri, ekibinin kendi avantajlarına göre bir dizi hileyi kullanabilmesini sağlıyor. Düşmanın rotasyonunu engelleyerek takımının hızlı saldırıya geçmesinde önemli bir role sahip.

Bunu yapmanın en etkili yolu Yerçekimi Kuyusunu kullanmaktır. Onu önemli bir dar noktaya yerleştirmek, düşmanları tek bir yere çekecek ve onları birer birer avlamanızı sağlayacaktır.

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

Saldırıda Astra Nasıl Oynanır?

Yıldızlar yerleştirildikten sonra, onları Astral Forma girmeden etkinleştirebilirsiniz, böylece bir çatışmanın ortasındayken saklanan rakibinizi yeteneklerinizle rahatsız edebilirsiniz.

Astra oynarken haritaya göz kulak olmalısınız ve aynı anda her yerde bulunmalısınız. Eğer tek bir yere odaklanan bir oyuncuysanız, bu ajan tarzınıza pek uygun olmayabilir.

Savunmada Astra Nasıl Oynanır?

Yerçekimi Kuyusu yeteneğinizin takımınızdaki Viper’ın zehri veya Phoenix’in yakıcı topuyla harmanlayabilirsiniz. Son olarak kozmik duvarınızı kullanarak saldıran takıma zor anlar yaşatabilirsiniz.

İyi oyunlar ajan!

VALORANT haberleri için wuudia’yı takip etmeye devam edin. Wuudia sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

son yazılar

VALORANT Mobile Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Resmi olarak duyurulmasa da VALORANT Mobile ön kayıt süreci başlamış olabilir. Adım adım VALORANT Mobile…

7 saat ago

Free Fire Redeem Kodları Mayıs 2021

Mayıs 2021 Free Fire Redeem Kodları dağıtılmaya başlandı. En çok oynanan Battle Royale oyunları arasında…

1 hafta ago

MSI 2021 Hakkında Her Şey: Format, Takımlar

İzlanda Reykjavik'te gerçekleşecek MSI 2021 hakkında her şey: Format, takımlar, gruplar ve izleyici ödülleri. MSI…

1 hafta ago

Ak Parti Gençlik Kolları Espor Turnuvası Düzenliyor

AK Parti Gençlik Kolları 4 oyunda AK Gençlik Espor Turnuvası düzenliyor. 45 bin TL ödül…

1 hafta ago

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak

Espor risk sermayesi şirketi BITKRAFT Ventures, blockchain danışmanlık firması Delphi Digital ile işbirliği yapacak. BITKRAFT…

1 hafta ago

Intel ve ESL ortaklıklarını uzattı

20 yıldır ortak olan espor organizasyon şirketi ESL ve teknoloji devi Intel ortaklıklarını 3 yıl…

1 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.