Kategori: Oyun Haberleri

Valorant’ın yeni karakteri Killjoy sızdırıldı

Riot Games‘in sevilen oyunu Valorant‘a gelecek olan yeni ajan Killjoy sızdırıldı. Yeni ajan KillJoy yetenekleri sızdırıldı.

Valorant resmi internet adresinde yayınlanan “Enter Killjoy” isimli içerik ile yeni ajanın yetenekleri hakkında birçok bilgi sızdırılmış. Ancak söz konusu içerikte karaktere dair birçok bilgi paylaşılırken karakterin nasıl göründüğüne dair hiçbir görsel valorant oyuncuları ile paylaşılmamış. Resmi internet adresindeki bu sızıntı dakikalar sonra yetkililerce farkedilmiş ve söz konusu içerik hemen kaldırılmış durumda. İçeriği şuan görüntüleyemezsiniz.

Valorant’ın yeni karakteri Killjoy sızdırıldı

Killjoy yetenekleri

Alarmbot: Menzilinize girmeye cesaret eden düşmanları avlayan bir robot konuşlandırın. Katil robot hedefine ulaştığında, düşmanı yavaşlatır. Alarmbot sadece hasar vermekle kalmaz, etkilenen hedefleri geçici olarak tüm kaynaklardan gelen hasara karşı da savunmasız bırakır. Konuşlandırılan robotunuzu geri çağırmak istiyorsanız yetenek tuşuna basılı tutabilirsiniz.

Kule/Taret: Yete 180 derece dönebilen Kule/Taret yerleştirerek düşmanlarınızı bununla oyalayabilir ve onlara küçük bir süpriz yapabilirsiniz.

Nanoswarm : El bombasını attıktan bir süre sonra bomba sürekli bir hasar verir. Daha sonra, Nanoswarm’ı zarar veren bir nanobot sürüsü ile patlatmak için teçhizat tuşuna basılı tutabilirsiniz.

Karantina: Ulti (X) yeteneğiniz için zamanlamanızı ayarlamanız gerekecek, ancak bu cihazı çalıştırdığınızda, yarıçapında yakalanan tüm düşmanları yaklaşık sekiz (8) saniye boyunca alıkoyuyor. Ayrıca düşmanlar tarafından da yok edilebilir.

Valorant haberleri için bizi takip edin.

son yazılar

Roblox Promo Kodları Eylül 2021

Sevilen oyun platformunda birçok özel eşyaya sahip olabileceğiniz Roblox promo kodları Eylül 2021 güncel listesini…

1 hafta ago

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve…

1 hafta ago

Into the Night 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in bilimkurgu dizisi Into The Night'ın ikinci sezonu yayınlandı. Peki Into the Night 3.sezon ne…

1 hafta ago

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un sevilen serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri açıklandı. 2021'in en çok merak…

2 hafta ago

cNed VALORANT Ayarları

Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend'in yıldız oyuncusu cNed'in VALORANT ayarları. Avrupa'nın en iyi ikinci takımı…

2 hafta ago

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

Türkiye'deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars'ta finalistler belli oldu! Grup aşaması…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.