Wolverine Dizisi Geliyor Olabilir

Bir söylentiye göre Disney, Disney Plus için Wolverine dizisi geliştiriyor olabilir. Mutantları MCU’ya dahil edebilmek için Wolverine dizisi geliyor olabilir.

2019 yılında Disney’in FOX’u satın almasıyla birçok yapımın hakları da Disney’e geçti. Mutantlar arasında hiç şüphesiz hepimizin sevdiği bir isim var ki kendisine 2017 yılında Logan filmiyle veda ettik. Wolverine.

That Hashtag Show’un özel haberine göre Disney, Disney Plus platformu için bir Wolverine antolojisi geliştiriyor. Wolverine antolojisi olacak bu yapımın henüz erken geliştirme aşamasında olduğu belirtiliyor. İlk sezonun Weapon X programına odaklanacağı belirtilen yapımın her sezon Logan’ın farklı bir hikayesine odaklanacağı söyleniyor.

Wolverine dizisi geliyor olabilir

Mutantları artık MCU’da daha sık göreceğimiz bir sır değil. Kevin Fiege bu konu hakkında çeşitli açıklamalar yapmıştı. WandaVision’da QuickSilver’ın (Evan Peters) görünmesi ve geçenlerde yayınlanan The Falcon and The Winter Soldier’ın bir bölümünde Madripoor’un bahsinin geçmesinden Marvel’ın altyapıyı hazırladığını anlıyoruz.

Proje henüz erken aşamada olduğu için ne bir yönetmen ne de bir oyuncunun ismi belli. Ancak sormadan edemem sizce Hugh Jackman’ı tekrar Wolverine rolünde görebilir miyiz? bir diğer sorum ise siz Hugh Jackman’ın yerine başka bir isim seçecek olsanız bu kim olurdu?

Kaynak: thathashtagshow.com

Sinema haberleri ve dizi haberleri için wuudia’yı takip edin.

son yazılar

BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak

CS:GO turnuva organizatörü BLAST Premier, Fall Finals'in23-28 Kasım'da LAN olarak oynanacağını duyurdu. Turnuva 12.000 izleyicinin…

11 saat ago

VALORANT Ajan 16 Hakkında Her Şey

Valorant'ın merakla beklenen 3. Bölümüne sayılı günler kala yeni Ajan 16 hakkında bilinen her şeyi…

1 gün ago

VALORANT iade nasıl yapılır?

Riot Games, düzenli olarak VALORANT'a kozmetik içerikler getirmeye devam ediyor. Satın aldığınız VALORANT'ta skin veya…

6 gün ago

VALORANT Şenlik Kartları Nasıl Alınır?

Riot Games, Onur haftası kutlamaları için VALORANT'a şenlik kartlarını ekledi. Adım adım VALORANT şenlik kartları…

2 hafta ago

Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant'ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl…

2 hafta ago

VALORANT Duality Kart Nasıl Alınır?

Dün oynanan final karşılaşmaları sırasında VALORANT geliştirici ekibi Duality (yansımalar) kartını tanıttı. VALORANT Duality kartına…

2 hafta ago

wuudia, daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyor.