156 Denemede Çekilen Örümcek Adam Sahnesi
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

156 Denemede Çekilen Örümcek Adam Sahnesi

0

Evimizin oğlu, mahallemizin dostu Örümcek Adam filminde ki kafeterya sahnesi tam 156 denemede çekilmiş üstelik bu sahne de hiç efekt kullanılmamış.

Marvel‘ın en sevilen karakterlerinin başında gelen Örümcek Adam üçlemesinin Sam Raimi‘nin yönetmiş olduğu ve karakterimiz Peter Parker’ı canlandıran Tobey Maguire‘nin başrolü olduğu üçlemenin ilk filmi Örümcek Adam 2002 filminde Peter Parker’ın bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra okul kafeteryasında yemek yerken aşkı Mary Jane Watson yürürken ayağı kayıyor ve tam düşmek üzereyken örümcek tarafından ısırılan Peter Parker’ın örümcek hisleri araya girerek düşmekte olan Mary Jane’i ve tepsisindekileri kurtarı veriyor.

156 Denemede Çekilen Örümcek Adam Sahnesi

VFX ekibinin başındaki John Dyksta‘nın söylediklerine göre Peter Parker ve Mary Jane W. sahnesi tam 156 denemede çekilmiş ve bu sahnede hiçbir efekt kullanılmamış. Filmde Mary Jane Watson karakterine hayat veren Kirsten Dunst ise bu sahneyi 16 saatlik çekimin ardından tamamlayabildiklerini ve çekim bittiğinde tüm set ekibinin alkışladığını söylüyor.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir