BBC First Türkiye’de
  1. Anasayfa
  2. Haber

BBC First Türkiye’de

0

İngiliz drama kanalı BBC First, Türk Telekom Tivibu aracılığıyla 27 Mayıs itibariyle Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

Doctor Who, Les Misérables, Brexit, Mallorca Files, MotherFatherSon gibi yapımlara ev sahipliği yapan BBC First 27 Mayıs tarihi itibariyle Türkiye’de Türk Telekom Tivibu aracılığıyla yayın hayatına başlayacak. Tivibu kullanıcıları Tivibu Go uygulaması üzerinden takip ettiği, beğendiği dizilerin setlerine de ulaşabilme imkanına sahip olabilecek. Hali hazırda BBC Earth, BBC World News ve CBebbbies gibi kanallarıyla Türkiye’de yayın hayatına devam eden kanallara BBC First’de katılıyor. Böylece BBC Studios’un Türkiye’de yayında olan dördüncü kanalı olacak. BBC Studios MENA Bölgesi Başkan Yardımcısı Natasha Hussain, BBC First kanalının ülkemizde yayın hayatına başlamasıyla ilgili şu sözleri söyledi:

Dünya’nın spot ışığı İngiliz dramaları üzerinde parlarken, Türkiye’deki ağımızı BBC First kanalı ile genişletmekten heyecan duyuyorum. BBC, bu türdeki orijinal hikâye anlatımı ve yüksek prodüksiyon değerleri ile güçlü bir üne sahip. Türk izleyicilerin Türk Telekom Tivibu aracılığıyla BBC First’teki benzersiz hikayeler ve unutulmaz karakterlerle buluşması için sabırsızlanıyorum

Kaynak: https://www.iyigunler.net/genel/bbc-first-turkiyede-yayin-hayatina-basliyor-h338674.html

Tivibu kullanıcıları 27 Mayıs tarihinden itibaren BBC First kanalının içeriklerine ulaşabilir ve izleyebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir