Apex Legends Ekim ayı Prime Gaming görünümü nasıl alınır? Ekibine savaşta yardımcı olmak ve onları çatışmalarda hayatta için iyileştirici yeteneklere sahip savaş doktoru Lifeline Pastel Dreams görünümü 17 Kasım’a kadar oyunda olacak.

Eski adı Twitch Prime olan sistemin adı Amazon Prime Gaming olarak değişti. Prime Gaming, kullanıcılarına birçok ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Çeşitli oyunlara ait özel içerikler, Twitch’te aylık abonelik hakkı, aylık 5 farklı ücretsiz bilgisayar oyunu ve daha birçok içerik ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor üstelik Prime Gaming üyeliği ilk 30 gün ücretsiz sonrasında ise aylık 7.90 Türk Lirası.

Prime Gaming ile Ücretsiz Apex Legends Lifeline Nasıl Alınır?

  • Prime Gaming’i aktif olan hesabınıza giriş yapın. (Hesabınız yok ise hesap açarak 30 gün ücretsiz deneyip sonrasında ayda 7.90 TL’lik bir ücret ile Prime Gaming’i kullanmaya devam edebilirsiniz.)
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Prime Gaming’in Apex Legends sayfasını ziyaret edin. https://gaming.amazon.com/loot/apexlegends
  • Sayfanın altındaki Lifeline Skin kısmına gelip “Şimdi Talep Et” seçeneğine tıklayın
  • EA ve Twitch hesaplarınızı bağlandığınızda, Lifeline Skin’i talep etmiş olacak ve Apex Legends oyun içi envanterinize eklenmiş olacaktır.
Prime Gaming ile Ücretsiz Apex Legends Lifeline Nasıl Alınır?