R-Rated Jack Reacher Filmi Gelebilir
  1. Anasayfa
  2. Haber

R-Rated Jack Reacher Filmi Gelebilir

0

Jack Reacher film serisinin yönetmeni Christopher McQuarrie R-Rated Jack Reacher filmi çekmek istiyor. Tom Cruise‘un başrolü olduğu film serisi Lee Child’ın aynı isimli romanından uyarlanmıştı.

The Usual Suspects, Edge of Tomorrow ve Mission Impossible filmleriyle bilinen ünlü yönetmen Christopher McQuarrie geçtiğimiz günlerde katıldığı bir podcast’te R-Rated (+18) Jack Reacher filmi çekmek istediğini söyledi.

R-Rated Jack Reacher Filmi Gelebilir

Tom ile birlikte seri devam etseydi Reacher’ın nasıl konumlanacağı hakkında konuşuyorduk. Deadpool ve Joker sonrası Jack Reacher r-rated film, devam halkası olabilirdi ve kitaplardaki şiddetten faydalanabilirdi. Tam olarak buna odaklanabiliriz. Bu hiç Tom’a göre bir karakter değil ve gelecekte yapmayı umduğum daha da Tom’a benzemeyen planlarımız var.

Christopher McQuarrie

Jack Reacher konusu

Bir parktaki beş kişi bir keskin nişancı tarafından sadece altı el ateş edilerek öldürülür ve polisin elindki tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi göstermektedir. Sorgu sırasında şüpheli kişinin söylediği tek bir şey vardır: “Jack Reacher’ı bulun!”. Gerçeği bulması gereken Jack Reacher’ın tüm yeteneklerini sergileyerek düşmanını kovalamaya başlar. Filmin kadrosunda Tom Cruise, Robert Duvall ve Rosamund Pike’ın bulunduğu ilk Jack Reacher filmi Lee Child’ın aynı isimli romanından uyarlandı.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir