David Fincher İmzalı Netflix Filmi “The Killer” Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

David Fincher İmzalı Netflix Filmi “The Killer” Fragmanı Yayınlandı

0

Sinema dünyasında Se7en, Fight Club, Gone Girl gibi yapımlarla kendi tarzını yaratan David Fincher’ın yeni filmi The Killer’ın fragmanı yayınlandı. 16 Yıldır üzerinde çalışılan filmin Sonbahar’da Netflix’te yayınlanması bekleniyor

“The Killer,” suikastçıların dünyasına odaklanan etkileyici bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyor. Başroldeki Michael Fassbender, adını bile açıklamayan bir suikastçıyı canlandırıyor. Yaklaşan tehlike ve bir kaza sonrası yaşadığı sarsıntılar, hem işverenleriyle hem de kendi iç dünyasıyla mücadele etmesine neden oluyor. Neo-noir estetiğiyle örülü bu hikaye, karmaşıklık, entrika ve karakter derinliğiyle izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Michael Fassbender için de bu proje, kariyerinde yeni bir başlangıç olarak değerlendirilebilir. Oyuncu 2019 yapımı “X-Men: Dark Phoenix” filminin ardından hiçbir yapımda yer almamıştı.

Michael Fassbender başrol için ilk düşünülen isim değildi. 2007 yılından beri proje üzerinde çalışan David Fincher ilk aşamada başrolde Brad Pitt’i düşündüğünü söyledi. The Killer, Fincher’ın yönetmenliği, Michael Fassbender’ın etkileyici performansıyla buluşarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim vadediyor.

thumbnail
İlginizi çekebilir
Netflix’te aradığınızı bulun: Netflix Kodları

The Killer Ne Zaman Çıkacak?

3 Eylül 2023’de Venedik Film Festivali’nde prömiyerini yapacak film, 10 Kasım 2023 tarihinde Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

The Killer Fragmanı

The Killer Fragmanı Yayınlandı

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir