Call of Duty MW3 en iyi MZT-556 dizilimi
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

Call of Duty MW3 en iyi MZT-556 dizilimi

0

Henüz erken erişimde olan serinin yeni oyunu Call of Duty MW3’ün saldırı tüfeği MZT-556 için en iyi dizilim rehberini hazırladık. MZT-556’yı en iyi şekilde kullanabilmek için hangi aksesuarların gerektiğini ve nasıl bir dizilim yapmanız gerektiğini inceleyeceğiz.

En iyi MZT-556 dizilimi

Call of Duty MW3’te ki en etkili saldırı tüfeklerinden biri olan MZT-556’ın diziliminde kullanabileceğiniz en iyi eklentilerden bahsedeceğiz. Oyun stilinize göre farklı eklentileri deneyerek sizin için en uygun olanı deneme-yanılma yöntemi ile bulabilirsiniz.

  • Barrel: MTZ Clinch Pro Barrel
  • Underbarrel: Bruen Heavy Support Grip
  • Optic: Slate Reflector
  • Stock: RB Crotalus Assault Stock
  • Rear Grip: MTZ Dauntless Grip
Call of Duty MW3 en iyi MZT-556 dizilimi

Bu dizilimde MZT-556 saldırı tüfeğinin oyunun tüm yönlerinde üstünlük kurma yeteneğini arttırabilirsiniz. Clinch Pro Namlu ve Heavy Support Grip, MZT’nin temel haline göre daha fazla hassasiyetle orta menzilli çatışmalarda etkili olurken RB Crotalus ve MTZ Dauntless Grip ile hem yakın hem de orta menzilde daha etkili atışlar yapabilirsiniz.

MZT-556 dizilimi, Call of Duty MW3 oyununda etkili bir performans elde etmek için kritik bir rol oynar. Bu aksesuarları doğru bir şekilde seçerek ve dizilimi kişiselleştirerek, oyun deneyiminizi daha da iyileştirebilirsiniz. Unutmayın ki her oyuncunun oyun tarzı farklıdır, bu yüzden MZT-556 diziliminizi kendi oyun tarzınıza göre ayarlamak önemlidir.

Güncen oyun ve espor içerikleri için wuudia’yı takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir