Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?

0

Oyunseverleri hediye yağmuruna tutan Epic Games‘in kupon kampanyası başladı. Epic Games e-postalarına abone olan herkese 60 TL hediye kupon veriyor. Peki Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?

Dağıttığı ücretsiz oyunlarla adından sıkça söz ettiren Epic Games, bir kez daha kullanıcılarını sevindiren bir kampanya düzenliyor. Çok yakında başlayacak Cadılar Bayramı indiriminden önce kampanya şartlarını yerine getiren tüm kullanıcılara 60 TL hediye kupon verilecek. Ancak daha önceki kupon kampanyasının aksine bu kez sizden bir şey yapmanız isteniyor.

Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?

Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?
Epic Games 60 TL hediye kupon nasıl alınır?
  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Hesap ayarlarınızdan “İletişim Tercihleri” sayfasına gelin.
  • E-postalara Abone Ol” kutucuğunu işaretleyin.

Zaten aboneyseniz: 60 TL değerindeki Epic kuponunuz 24 saat içinde gönderilecek. Kuponunuz bir sonraki uygun satın alımında ödeme sayfasında uygulanacak. Kuponun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için hesap envanterini kontrol et.

Abone değilseniz: E-postalara abone olmak için kutucuğu işaretledikten sonra 24 saat içerisinde kuponunuz iletilecektir. Kuponunuz bir sonraki uygun satın alımında ödeme sayfasında uygulanacak. Kuponun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için hesap envanterini kontrol et.

Hesabınıza tanımlanan Epic kuponlarını Kaydol ve Tasarruf Et etkinliği çerçevesinde 15 Ekim ve 16 Kasım 10.59 saatleri arasında kullanabileceksiniz. Etkinlik ile birlikte kuponların kullanım süresi dolacaktır.

Her hesapta yalnızca bir kez Epic kuponu kullanabileceğinizi unutmayın.

Epic Games Cadılar Bayramı indirimi yarın başlıyor

18 Ekim’de başlayacak Cadılar Bayramı kapmasında yüzlerce oyunda %75’e varan indirim uygulanacak. Epic kuponunuzu bu indirimlere ek olarak kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir