Bir süre önce Erşan Kuneri dizisi için çalışmalara başlayan Cem Yılmaz dizinin hangi platformda yayınlanacağını açıkladı. Erşan Kuneri dizisi Netflix’te.

2004 yılında Cem Yılmaz’ın G.O.R.A filmiyle karşımıza çıkan hepimizin çok sevdiği Erşan Kuneri karakterini daha sonra Arif V 216 filminde görmüştük. Bir süre önce Erşan Kuneri dizisi için çalışmalara başlayan usta komedyen Cem Yılmaz ilk önce dizinin yerli bir platformda yayınlanacağını açıklamıştı. Ancak geçtiğimiz gün NTV’de Gülay Afşar’ın Gece Gündüz programına konuk olan Cem Yılmaz dizinin Netflix‘te yayınlanacağını hatta çok beğenilirsin ikinci bir sezonunun da gelebileceğini de açıkladı.

Erşan Kuneri dizisinin sit-com benzeri olacağını söyleyen Cem Yılmaz dizinin tek kamera ile çekileceğini 8 (sekiz) bölümden oluşan ilk sezonunun izleyicilerce çok beğenilmesi halinde yine sekiz bölümden oluşacak ikinci bir sezonunun da gelebileceğini açıkladı. Karakterin 1975 ve 1978 yılları arasında yaşadıklarını konu alacak dizide Erşan Kuneri’nin yaşadıklarını izleyeceğiz.

Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz Erşan Kuneri Netflix’te Yayınlanacak