Geçtiğimiz hafta dördüncü sezonu yayınlanan popüler Netflix dizisi Cobra Kai‘nin 5. sezonu ne olacak mı? 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

80’li yılların sevilen film serisi Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, Youtube Premium’da ki başarılı iki sezonun ardından Netflix’e transfer olmuştu. Netflix, yeni yılın ilk haftasında izleyicilerine sürpriz yaparak Cobra Kai’nin on bölümden oluşan dördüncü sezonunu yayınladı. IMDB’de 8.6 puana sahip dizinin 5. sezonu merak konusu oldu.

Cobra Kai 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Cobra Kai 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Cobra Kai 5. Sezon Olacak Mı?

Netflix kanadından resmi bir açıklama gelmese de serinin yaratıcılarından Jon Hurwitz beşinci sezona çekimlerinin bittiğini belirten bir paylaşımda bulundu.

Cobra Kai 5. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai serisinin senaristi, yönetmeni ve yaratıcılarından biri olan Jon Hurwitz, Aralık ayında #ByeAtlanta hashtag’i ile beşinci sezon mesajı içeren bir paylaşımda bulundu.

Netflix tarafından henüz resmi açıklama yapmamış olsa da geçmiş sezonlara bakarak beşinci sezonun Aralık 2022 veya Ocak 2023‘te yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Jon Hurwitz daha önce bir takipçisinden gelen “4. sezon ne zaman çıkacak” sorusuna şu şekilde cevap vermişti:

“4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl sonra çıkacağını düşünürdüm.”

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai Oyuncuları

Daniel LaRusso, Johnny Lawrence, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Martin Kove.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.