Behzat Ç. dizisi ile tanıdığımız Ercüment Çözer karakterini konu alan BluTV dizisi Saygı‘dan ilk fragman yayınlandı. Görgüsüzlük, bencillik, kibir. Tüm bunları, ona göre #SaygıÇözer.

Behzat Ç. ile hayatımıza giren Ercüment Çözer karakterini uzun yıllar sonra BluTV’nin çektiği Behzat Ç. yeni sezon ile bir kez daha görmüştük. BluTV platformunda yayınlanan ilk sezonun ardından ekipte kriz çıkmış ve sevenler yeni sezon haberi beklerken dizi iptal edilmişti. Bunun üzerine BluTV yönetimi, senarist Ercan Mehmet Erdem ve Ercüment Çözer’e hayat veren Nejat İşler ile yapılan toplantılar sonucunda spin-off dizisi çekilmesine karar verilmiş ve Saygı projesi ortaya çıkmıştı. Projenin duyurulması ile birlikte heyecanlanan hayranlar uzun bekleyişin arından bugün BluTV resmi hesaplarından yapılan duyuru ile Saygı’nın ilk fragmanını izleyebildiler.

Toplumdaki tüm adaletsizlikleri, görgüsüzlükleri, kibri #SaygıÇözer.

BluTV’nin Yeni Dizisi Saygı’dan İlk Fragman

BluTV ve İnter Medya ortaklığı ile çekilen dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı, Ali Taner Baltacı’nın yönettiği dizinin kadrosunda Nejat İşler, Erkan Can, Rojda Demirer, Boran Kuzum ve Miray Daner bulunuyor. Saygı dizisi yakında sadece BluTV platformunda.