Valorant’ın yeni karakteri Killjoy sızdırıldı
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Valorant’ın yeni karakteri Killjoy sızdırıldı

0

Riot Games‘in sevilen oyunu Valorant‘a gelecek olan yeni ajan Killjoy sızdırıldı. Yeni ajan KillJoy yetenekleri sızdırıldı.

Valorant resmi internet adresinde yayınlanan “Enter Killjoy” isimli içerik ile yeni ajanın yetenekleri hakkında birçok bilgi sızdırılmış. Ancak söz konusu içerikte karaktere dair birçok bilgi paylaşılırken karakterin nasıl göründüğüne dair hiçbir görsel valorant oyuncuları ile paylaşılmamış. Resmi internet adresindeki bu sızıntı dakikalar sonra yetkililerce farkedilmiş ve söz konusu içerik hemen kaldırılmış durumda. İçeriği şuan görüntüleyemezsiniz.

Valorant’ın yeni karakteri Killjoy sızdırıldı

Killjoy yetenekleri

Alarmbot: Menzilinize girmeye cesaret eden düşmanları avlayan bir robot konuşlandırın. Katil robot hedefine ulaştığında, düşmanı yavaşlatır. Alarmbot sadece hasar vermekle kalmaz, etkilenen hedefleri geçici olarak tüm kaynaklardan gelen hasara karşı da savunmasız bırakır. Konuşlandırılan robotunuzu geri çağırmak istiyorsanız yetenek tuşuna basılı tutabilirsiniz.

Kule/Taret: Yete 180 derece dönebilen Kule/Taret yerleştirerek düşmanlarınızı bununla oyalayabilir ve onlara küçük bir süpriz yapabilirsiniz.

Nanoswarm : El bombasını attıktan bir süre sonra bomba sürekli bir hasar verir. Daha sonra, Nanoswarm’ı zarar veren bir nanobot sürüsü ile patlatmak için teçhizat tuşuna basılı tutabilirsiniz.

Karantina: Ulti (X) yeteneğiniz için zamanlamanızı ayarlamanız gerekecek, ancak bu cihazı çalıştırdığınızda, yarıçapında yakalanan tüm düşmanları yaklaşık sekiz (8) saniye boyunca alıkoyuyor. Ayrıca düşmanlar tarafından da yok edilebilir.

Valorant haberleri için bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir