CS:GO FPS Gösterme
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

CS:GO FPS Gösterme

0

Sorunsuz bir CS:GO deneyimi için FPS değerinin önemli olduğunu bilirsiniz. CS:GO FPS Gösterme kodları ile oyun içi deneyiminize katkı sağlayabilirsiniz. En iyi FPS değerlerine sahip olmak için CS:GO FPS Arttırma rehberimizi de inceleyebilirsiniz.

CS:GO FPS Gösterme Kodları

CS:GO FPS Gösterme

CS:GO, FPS’nizin oyun içinde nasıl görüntüleneceğini özelleştirmenize izin veren çeşitli FPS komutları sunar. İşte en kullanışlı olanlardan bazıları:

  • cl_showfps 0/1/2/3: Bu komut, FPS’nizin oyun içinde gösterilip gösterilmediğini kontrol eder. 0 kapatır, 1 sol üst köşede görüntüler, 2 sol alt köşede görüntüler ve 3 ekranın üst ortasında görüntüler.
  • net_graph 0/1/2/3: Bu komut, FPS, ping ve paket kaybı dahil olmak üzere ağ bağlantınız hakkında zengin bilgiler görüntüler. cl_showfps gibi kullandığınız sayıya göre ekranın farklı alanlarında konumlandırılabilir.
  • fps_max: Bu komut, FPS’nizi belirli bir sayı ile sınırlar. Örneğin, “fps_max 90” (tırnak işaretleri olmadan) yazarsanız, FPS’niz 90 ile sınırlanır. “fps_max 0″”” komutu ile fps sınırınızı kaldırabilirsiniz.
  • cl_interp: Bu komut, bilgisayarınız ile oyun sunucusu arasındaki enterpolasyon gecikmesini ayarlar. Daha düşük bir değer, yanıt hızını artırabilir ancak ağ trafiğini de artırabilir.

Steam ile CS:GO FPS Gösterme

Steam ayarlarını kullanarak FPS değerlerinizi görmek isterseniz aşağıdaki adımları takip edin.

  • Steam masaüstü uygulamasına giriş yaparak Ayarlar penceresini açın.
  • Sol menüden “Oyun İçi” sekmesine gelerek “Oyun içi FPS sayacı” kısmını kapalı durumundan açık durumuna getirin ve kaydedin.

CS:GO FPS Sınırını kaldırmak

FPS sınırını kaldırmak için oyun konsoluna birkaç komut girmeniz gerekecek. Öncelikle (~) tuşuna basarak konsolu açın. Ardından limiti kaldırmak için “fps_max 0” komutunu girin. 0 yerine bir değer girerek özel bir FPS sınırı da ayarlayabilirsiniz.

CS:GO en iyi FPS değerlerine sahip olmak için CS:GO FPS Arttırma rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer CS:GO içerikleri:

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2023

CSGO Kan Silme Kodu

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir