Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

0

Rusya merkezli espor organizasyonu Gambit Esports, HyperX ile ortaklığınu duyurdu. Anlaşma çerçevesinde hayran buluşması ve çevrimiçi etkinlikler düzenlenecek.

Bilgisayar çevre bilimleri üreticisi HyperX ile Gambit Esports, Moskova ve St. Petersburg’da espor hayranları için etkinlikler düzenleyeceği ortaklık anlaşmasını duyurdu. Espor hayranları Fortnite kadrosu ile Moskova’da buluşurken, CS:GO kadrosu St. Petersburg’da ki hayranlarla buluşacak.

Çevrimiçi etkinliklerinde yer aldığı anlaşmaya göre taraflar sosyal medyada birçok yeni projeye imza atacak.

Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu
Gambit Esports, HyperX ile ortaklığını duyurdu

HyperX Doğu Avrupa espor müdürü Oleg Bulavko ortaklık anlaşması hakkında şunları söyledi:

HyperX, birkaç nedenden dolayı bu projeye başlamaktan mutluluk duyuyor. Birincisi, birçok Gambit oyuncusu bu projenin lansmanından önce cihazlarımızı zaten kullandı ve ürünlerimizi beğendikleri açık. ikincisi, Gambit Esports, yaratıcı işbirliği ve karşılıklı yarar sağlayan işbirliği için gerekli olan eksiksiz dahili altyapı söz konusu olduğunda kendine özgü bir yaklaşıma sahip.

Gambit Esports Spor Direktörü Konstantin Pikiner’ın açıklaması ise şu şekilde:

HyperX, hem profesyonel sporcular hem de sıradan oyuncular için en güvenilir markalardan biri. Gambit’in böylesine saygın bir şirketle bir projeye başlamasından memnunum ve bu işbirliğinden daha da memnunum. seyircimize daha yakın olmamızı sağlayacak.

2017’de PGL Major Kraków CS:GO turnuvasının şampiyonu ve 500.000 dolar ödülün sahibi olan Gambit Esports, şuan Dünyanın en iyi ikinci CS:GO takımı konumunda yer alıyor. Organizasyonun VALORANT takımı ise şuan Avrupa’nın en iyi takımı konumunda. (10 Eylül 2021 güncel verileri baz alınmıştır.)

Kaynak: Twitter

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir