Erken erişimde oyunu Valheim deneyiminizi iyileştirebilecek en iyi valheim modları rehberi hazırladık. Valheim modları ile yaşam kalitenizi iyileştirin.

Valheim henüz erken erişimde bulunduğu için ve de resmi olarak mod desteği sunmadığı için kayıtlı oyunlarınızda farklı sonuçlar doğurabilir. Herhangi bir mod yüklemeden önce yedek almanızı tavsiye ederiz.

En iyi Valheim Modları

  • Valheim Plus
  • Craft from Containers
  • Buildshare
  • Forever build
  • Birinci şahıs modu
  • Map Sync
  • Equipment & Quick Slots
en iyi valheim modları
en iyi valheim modları

Valheim Modları

Valheim Plus

Valheim Plus modu oyun ve yaşan kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor. Mod oyuncuya üretim, işleme ve oyun içi bazı istatistikleri iyileştirme konusunda yardımcı oluyor.

Valheim Plus modu için tıklayın.

Craft from Containers

Craft from containers modu üretim yaparken, inşa ederken, fırınları kullanırken, ateş yakarken, yemek pişirirken gibi durumlarda yakındaki kaynakları kullanmanıza imkan sağlıyor

Craft from containers modu için tıklayın.

Buildshare

Youtube’da veya Twitch’de oyuncuların yayınlarını izlediyseniz bazılarının muhteşem üslere, kalelere sahip olduğunu görmüş olabilirsiniz. Buildshare modu ile diğer birçok oyuncunun muhteşem yerleşim yerlerini oyununuza aktarabilirsiniz.

Buildshare modu için tıklayın.

Forever build

Valheim’da yapıların inşası çok önemlidir. Eğer parçalar yeteri kadar desteklenmez ise çökebilir ve size ekstra iş çıkarabilir. Forever build ile tek oyunculu modda bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

 Forever build modu için tıklayın.

Birinci şahıs modu

Viking dünyasını karakterinin gözlerinden görmek istersen bu mod senin için

Birinci şahıs modu için tıklayın.

Map Sync

Map Sync modu ile viking klanınız ile oynarken kaynakları harita ilerlemenizi F10 tuşu ile paylaşabilirsiniz. Oyuncunun yanında durup F10 tuşuna basmanız yeterlidir.

Map sync modu için tıklayın.

Equipment & Quick Slots

Valheim’da envanter kapasitesi oldukça sınırlıdır. Bu mod ile kaskınız ve zırhınız için ek bölüm oluşturabilir ve envaneter için kısayol tuşları atayabilirsiniz.

Equipment & Quick Slots modu için tıklayın.

En iyi valheim modları rehberimizin sonuna geldik. Oyun deneyimimizi iyileştirecek yeni modlar çıktığında listemizi güncelleyeceğiz.

Valheim’a mod yüklerken şunu unutmayın: Valheim henü erken erişimde ve resmi olarak modları desteklemiyor. Bu sebeple gelen güncellemeler ile birlikte mevcut oyun kayıtlarınızda değişiklikler olabilir. Mod yüklerken herhangibi bir sorun ile karşılaşabileceğinizi unutmayın.

İyi oyunlar.

Yeni Başlayanlar İçin Valheim Rehberi

Valheim hileleri