Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma

0

Forza Horizon 5’te en iyi arabalara sahip olabilmek için hızlı para kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Meksika’nın en hızlı ve en özel araba koleksiyonuna sahip olabilmek için Forza Horizon 5 en hızlı nasıl para kazanma rehberi yayında.

Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma Rehberi

Devasa Meksika haritasında çeşitli etkinliklerde kullanabileceğiniz onlarca özel araba mevcut. Ancak bu arabalara sahip olabilmek için çok fazla paraya ihtiyacınız olacak ve para kazanmak o kadar da kolay değil. Ancak hızlı para kazanma rehberimde olabilecek en hızlı şekilde ihtiyacınız olan miktarda paraya birkaç farklı yoll ile nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyorum.

Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma
Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma

Al-sat yapın

Forza Horizon 5’te en karlı işlerden biri araba alıp satmaktır. Açık arttırma ile satılan arabaları alıp satarak kısa bir sürede iyi bir birikim yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için Forza Horizon 5 Araba Alıp Satma rehberimi ziyaret edebilirsiniz.

[rb_related title=”Mutlaka okuyun” style=”dark” ids=”5947″]

Lucky Wheel

GTA Online oynadıysanız “Luck Wheel” ödüllerine aşina olabilirsiniz. Çarkı çevirerek güzel ödüller kazanabilirsiniz.

Yarış kazanın

Bir oyuncu olarak iyi sürüş yeteneklerine sahipseniz muhtemelen birçok yarışın kazananın siz olacaksınız. Ne kadar çok yarış kazanırsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Festivaller

Festivaller, Forza Horizon 5’te para kazanmanın en iyi yollarından biri olabilir. Meksika’da kurduğunuz festivalleri dört aşama boyunca yükseltebilir ve her yükseltmede daha fazla ödül kazanabilirsiniz. Festivalleri yükseltmeniz beraberinde daha büyük ödülleri, daha iyi sürücüleri ve arabaları getirecektir.

Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma Rehberi
Forza Horizon 5 Hızlı Para Kazanma Rehberi

Forza Hub ödülleri

Forza Hub uygulamasında düzenli olarak oturum açmanız durumunda bir miktar ödül kazanacaksınız. Her seferinde ödülün miktarı değişebilir.

Buraya tıklayarak Forza Hub uygulamasını indirebilirsiniz.

Zorluk derecesini arttırın

Sınırları zorlamanın vakti. Zorluk derecesini arttırarak yarış başına dağıtılan krediyi %125 oranında arttırmanız mümkün.

Övgü toplayın

Festival sezonları boyunca toplayabileceğiniz çeşitli övgüler bulunuyor. Bu övgüler size hızlı seviye atlamanız ve para kazanmanız için iyi bir kaynak olabilir. Ne kadar çok övgü toplarsanız o kadar çok XP ve para ödülü kazanırsınız.

Güncel oyun haberleri ve espor haberleri wuudia’da.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir