Game Plus işbirliği ile Türkiye’ye gelen Geforce Now Beta kodu nasıl alınır? 15 Mart’a kadar kapalı betada kalacak Geforce Now’a beta kodu olanlar erişebiliyor.

Oyun dünyasına NVIDIA’nın teknoloji harikası sistemi ile yeni bir soluk geliyor. Geforce Now düşük donanımlı cihazlarda yüksek kalitede grafliklere sahip oyunları oynamanıza imkan sağlıyor. Aylar önce benzer bir projeyi kullanıma açan Google, Stadia projesinde oyunları ayrı ayrı satın almanız gerekiyordu. Üstelik Türkiye’de henüz erişime açılmamıştı. Ancak Turkcell Game Plus ile işbirliği yapan NVIDIA yeni hizmeti Geforce Now’ı Türkiye’de kullanıma açıyor.

15 Şubat’ta kapalı testlerine başlanana Geforce NOW servisi 15 Mart’a kadar kapalı beta sürecinde kalacak. Şimdilik sadece beta koduna sahip kişilerin erişebildiği kapalı beta sürecine nasıl dahil olabileceğinizi anlatıyoruz. Adım adım Geforce Now Beta kodu nasıl alınır?

Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?
Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?

Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?

Game Plus işbirliği ile ülkemizde hizmete sunulan Geforce Now beta kodu almanın iki farklı yolu bulunmaktadır.

Birinci yol: Turkcell Game Plus internet sitesine kayıt olup beta kodunun gelmesini beklemek.

  • gameplus.com.tr adresine giriş yapın.
  • Sağ üstte bulunan kaydol butonuna tıklayın.
  • Kayıt olmak için gerekli adımları tamamlayın.

Gameplus.com.tr adresine kayıt olduysanız şimdi tek yapmanız gereken beta kodunun size iletilmesini beklemek. Ancak şunu bilmelisiniz ki Geforce Now’ı kullanmak isteyen çok fazla oyuncu var. Bu sebeple kod hemen size iletilmeyecektir.

İkinci yol: Geforce Now tanıtımı için birçok basın mensubuna ve profesyonel oyuncuya beta kodu dağıtıldı. Bu adımda yapmanız gereken bu kişileri sosyal medya hesaplarını takip etmek. Hali hazırda birçoğu zaten çekiliş yaparak beta kodu dağıtıyor. Beklemeden katılın derim.

İlginizi çekebilir: GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?

Geforce Now nedir?

NVIDIA’nın teknoloji harikası yeni servisi düşük sistemli oyuncuların yüzünü güldürecek. Geforce Now ile düşük sisteme sahip oyuncular istediği oyunları rahatça oynayabilecek. Gerforce Now’da her oyun için ayrı ödeme yapmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz oyunu seçin ve oynamaya başlayın.