Netfix Türkiye‘nin sevilen dizisi Hakan Muhafız‘ın 4. ve final sezonu fragmanı yayınlandı. Hakan Muhafız 4. sezonu 9 Temmuz‘da Netflix’te.

Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi olma özelliğini taşıyan Hakan Muhafız ilk sezonunun yayınlanmasıyla birlikte birçok eleştiriye maruz kalsa da hem ülkemizde hem de dünya çapında büyük kitlelere ulaşarak birçok izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Hakan Muhafız’ın bu başarısı Netflix Türkiye’den yeni projelerin çıkmasına da vesile olmuştu. Henüz birkaç ay önce 3. sezonu çıkmış olan Netflix’in başarılı dizisi Hakan Muhafız, 9 Temmuz’da yayınlanacak olan dördüncü ve final sezonu ile hikayesini noktalayacak. 9 Temmuz’da çıkacak olan final sezonunun ilk resmi fragmanı bugün Netflix Türkiye sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Hakan: Muhafız’ın 4. Sezon Konusu

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç… Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur…

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.

filmloverss.com adresinden alıntıdır.

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Bige Önal, Taner Ölmez, Boran Kuzum ve Miray Daner’in kadrosunda bulunduğu Hakan Muhafız dördüncü ve final sezonu 9 Temmuz tarihinde Netflix’te.

Hakan: Muhafız’ın 4. Sezon Fragmanı