Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off’u Hobbs & Shaw filmi geçen yaz vizyona girmiş ve çok beğenilmişti. Dwayne Johnson, Hobbs & Shaw 2 çalışmalarına başlandığını söyledi.

Geçtiğimiz yaz vizyona giren Hızlı ve Öfkeli spin-off’u Hobbs & Shaw filminde Luke Hobbs ve Deckard Shaw’un hem bol aksiyonlu hem de eğlenceli maceralarını izlemiştik. İzleyicilerinden tam not alan filmin başrol oyuncularından Dwayne Johnson karantina günlerinde hayranlarıya soru-cevap etkinliği düzenlemiş ve orada devam filmi için müjdeyi hayranlarıyla paylaştı.

Şimdi bir sonraki Hobbs & Shaw filmini geliştiriyoruz ve bunun için çok heyecanlıyım. Şu anda reklam çalışmaları için gideceğimiz yönü bulmalıyız.

Dwayne Johnson

200 milyon dolarlık bütçe ile çekilen film dünya çapında 760 milyon dolar gelir elde etti. Birbirinden pek haz etmeyen Luke Hobbs ve Deckard Shaw’un filmin kötü karakteri Idris Elba’nın canlandırdığı Brixton Lorr’u alt etmek için omuz omuza mücadele edişini bol aksiyonlu bir şekilde izledik. Johnson senaryonun henüz taslak aşamasında olduğunu belirtti yani vizyon tarihi için net bir şey söylemek zor.