Son dönemde yaptıkları anlaşmalarda adından sıkça bahsettiğimiz Kütahya Esports, Şampiyonluk Ligi için görüşmelere başladı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen takımlarından birisi olan PayHesap Kütahya Esports, 2021-2022 sezonunda Şampiyonluk Ligi ŞL’de yer almak için slot görüşmelerine başladığını duyurdu. 152 profesyonel oyuncusu ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da mücadelesine devam eden PayHesap Kütahya Esports, Türkiye’nin en büyük yatırım şirketlerinden birinin bünyesine katılcak. Şimdilik şirketin adı duyurulmadı ancak ilerleye günlerde yapılacak lansman ile tüm detaylar belli olacak.

Kütahya Esports Şampiyonluk Ligi

Linkedin hesabından yapılan açıklamada PayHesap Kütahya Esports, 2021-2022 sezonunda resmi League of Legends arenasında yerini almak için profesyonel bir takım ile slot hakları için görüşmelere başladığını duyurdu. 10 farklı branşta 150 oyuncusu ile birlikte faaliyetlerine devam eden PayHesap Kütahya Esports yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Hatırlarsanız benzer bir durumu Kış Mevsimi başlamadan önce Royal Youth haklarının NASR Esports’a satılmasında görmüştük. NASR Esports bünyesine katılan organizasyon ŞL’de ki yerini korumayı başarmıştı. Benzer bir durumu şimdi de Kütahya Esports’un yatırımı ile göreceğiz.

İlerleyen günlerde yapılacak lansmanda görüşmeler ile ilgili tüm detaylar aktarılacak.

Kütahya Esports, Şampiyonluk Ligi için görüşmelere başladı
Kütahya Esports, Şampiyonluk Ligi için görüşmelere başladı