Kütahya Esports’un İsim Sponsoru PayHesap Oldu
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

Kütahya Esports’un İsim Sponsoru PayHesap Oldu

0

Kütahya Esports‘un yeni isim sponsoru Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden PayHesap oldu. Kütahya Esports, PayHesap ile bir sezonluk anlaşma yaptı.

Kütahya Esports‘un resmi açıklaması:

Kulübümüz ile ülkemizin önde gelen ödeme sistemleri markası PayHesap arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Elde ettiği ulusal başarılar ve şampiyonluk hedefleri ile ülkemizin sayılı markalarından olan takımımız, anlaşma kapsamında 1 sezon süresince “PayHesap Kütahya Esports” adı altında mücadele edecek.

Kütahya Espor Takımı, daha güçlü bir takım olmak ve Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edebilmek için takımını geliştirmeye devam ediyor.

Kütahya Espor Takımı Yönetim Kurulu: “Eminim bizim olduğu kadar PayHesap içinde gurur verici bir gün olsa gerek. Dolayısıyla ödeme sistemleri şirketi olan PayHesap’ın bizimle birlikte yol alması mutluluk verici. Birbirinden farklı sektörlerde olmamıza rağmen daha çok ortak noktamız olduğunu gördük. Bunlardan bir tanesi dünyada tanınmak.” Sözlerine açıklamalarında yer verdi.

Kütahya Espor Takımımızın bir özelliği de sponsorlukları maddi bir destek olarak değil başarı yolunda verilen mücadelede takım arkadaşı olarak görmektir.

2020’nin son çeyreğinde yeni oyuncuları da kadrosuna dahil eden takımımız, başarılarına PayHesap Kütahya Espor olarak devam edecek.

PayHesap Kütahya Esports
Kütahya Esports’un İsim Sponsoru PayHesap Oldu

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir