LCS, FTX ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

LCS, FTX ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

0

League of Legends Şampiyonası Serisi (LCS), kripto para borsası FTX ile 7 yıllık ortaklık anlaşması imzaladı.

Geçtiğimiz haftalarda Kuzey Amerika merkezli TSM, kripto para borsası FTX ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Anlaşmaya göre FTX, 10 yıl süreyle TSM’in isim hakkına sahip olacak ve her yıl için 21 milyon dolar ödeme yapacaktı. Ancak bu anlaşma Riot Games’in kurallarına aykırı olduğu için bir süre tartışma konusu olmuştu.

LCS ve FTX’in ortaklık anlaşması oyunun para birimini de içeriyor. Yakın bir tarihten itibaren FTX logosunu oyun içinde daha sık göreceğiz. Anlaşmanın bir başka maddesinde ise LCS’te “En İyi Gelişen Oyuncu” adında yeni bir kategorinin açılması ve bu kategorinin sponsorluğu FTX tarafından gerçekleştirilecek.

LCS, FTX ile Ortaklık Anlaşması imzaladı
LCS, FTX ile Ortaklık Anlaşması imzaladı

Ortaklık anlaşmasıyla ilgili Riot kanadından yapılan açıklama ise şu şekilde: “Her LCS ortaklığının ön saflarında, hayranlarımızın duygularını ve ilgi alanlarını dikkate alıyoruz. Bu veriler, karar verme sürecimizi güçlü bir şekilde bilgilendiriyor ve izleyicilerimizle alakalı ve LCS’yi önümüzdeki yıllarda yükseltebilecek ortakları geliştirmemize yardımcı oluyor. Bu metrikler, hayranlarımızın anladığı bir alanda FTX’in yenilikçi, düşünceli bir lider olarak öne çıktığı bir kripto para birimi kategorisine doğrudan ilgi olduğunu gösterdi . Birlikte avantajımızdan yararlanmaya başladık.

kaynak

espor haberleri

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir