Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?
  1. Anasayfa
  2. Haber

Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?

0

Onlarca hediye dağıtan Prime Gaming şimdide League of Legends kostümü dağıtıyor. Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?

Twitch Prime’ı satın alan Amazon, Prime Gaming ile üyelerine ödül dağıtmaya devam ediyor. En son Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır? rehberimizi yayınlamıştık. Onlarca oyunda ödül dağıtan Prime Gaming bu kez League of Legends’da kostüm dağıtıyor. Prime Gaming bu kez diğer bir değil tam 9 adet gizemli kostümü ödül olarak dağıtıyor. Gizemli kostümlerden şuan ikisi alınabilir durumda. Kalan 7 gizemli kostüm ise 29 Mart tarihine kadar sırayla ücretsiz olarak verilecek.

Oyuncu dostlarımızı sevindirecek kampanyalar yapmaya devam eden Amazon Prime her hafta bir kostüm ücretsiz verecek. Prime Gaming internet sitesini ziyaret eden kullanıcılar her hafta bir adet “Gizemli Dış Görünüş Parçası” alabilecekler.

Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?
Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?

Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?

Prime Gaming League of Legends ödüllerini alabilmek için ilk önce Amazon Prime hesabına sahip olmalısınız. İlk kez prime üyesi olacaksanız Mastercard kampanyasından faydalanabileceksiniz. İlk kez üye olacaklar hesaplarında mastercard kullanırlarsa ekstra 1 ay daha ücretsiz Prime hesabına sahip olacaklar. Kampanyadan yararlanan kullanıcılar 2 ay boyunca ücret ödemen Amazon Prime üyesi olabilecekler. Ücretsiz kullanım hakkınız dolduğunda hesabınızdan her ay 7.90 TL kesilecektir.

  • Amazon Prime hesabınıza giriş yapın.
  • Prime Gaming sayfasını ziyaret edin.
  • League of Legends sayfasını ziyaret edin.
  • Şimdi Talep et tuşuna tıklayın.
  • Riot hesabınızı Prime Gaming’e bağlayın.
Prime Gaming League of Legends Ödülleri
Prime Gaming League of Legends Ödülleri

Prime Gaming hesabınız ile Riot hesabınızı bağlayın. Ardından Şimdi talep et tuşun tıklayın. Kostümler birkaç saniye içinde sizin olacak. Her hafta Prime Gaming’i ziyaret ederek ödülleri alabilirsiniz.

Kostümler sırasıyla 25 Ocak, 4 Şubat, 15 Şubat, 25 Şubat, 8 Mart, 18 Mart ve 29 Mart’ta alınabilir. İlk 2 kostümü hemen üye olup alabilirsiniz.

Amazon Prime üyesi olmayanlar ve 1 ay ücretsiz hakkını daha önce kullananlar aylık 7.90 Türk Lirası karşılığında prime üyesi olabilirler. Amazon Prime üyeleri; bedava ve hızlı kargo, Prime Video, özel fırsatlar, Prime Gaming gibi pek çok avantajdan yararlanabilirler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir